SON DAKİKA
22 Eylül 2019 08:56

SON HABERLER

Yaparsın Aşkım 10 Eylül Salı 173. bölümde neler olacak?

25 ülkede reyting rekorları kıran, dünyaca ünlü format şirketi Red Arrow’un “My Man Can” isimli yarışma formatı, İlker Ayrık’ın sunumu ve “Yaparsın Aşkım” adıyla FOX ekranlarından evlerinize konuk olmaya devam ediyor.

“Yaparsın Aşkım” heyecan dolu 173. bölümüyle 10 Eylül Salı saat 20.00’de yine rekabete ve eğlenceye sahne olacak. Yarışmacılar, büyük ödül olan arabayı kazanmak için kıyasıya rekabete girecekler.

“EŞLİ KÜTÜK TAŞIMA” adlı birinci oyunda kadınlar ve erkekler birlikte 20 kilo ağırlığındaki bir kütüğü taşımaya çalışacaklar.

“AŞKIMIZI MEYVESİ” adlı ikinci oyunda yarışmacılar elmaları dudaklarıyla yan yana yürüyerek düşürmeden 6 metre ötedeki silindir hazneye taşımayı deneyecekler.

“BALONA KAFA ATMA” adlı üçüncü oyunda eşler 120 saniye boyunca kafalarıyla en fazla balonu patlatmak için yarışacaklar.

“OYNAK KADEH” adlı final oyununda ise kadınlar 5 metre mesafeden sepette bulunan hentbol toplarını fırlatarak kadeh kırmaya çalışacaklar.

Yarışmanın başından sonuna kadar çiftlerin büyük mücadele verdiği, kadınların masada eşlerini çekiştirdiği, erkeklerin ise kavanozda hayretler içinde onları izlediği “Yaparsın Aşkım”, yine yüksek oranda heyecan ve eğlence içeren 173. bölümüyle ekrana gelmeye hazırlanıyor!

Prodüksiyonunu Pervasız Yapım’ın üstlendiği “Yaparsın Aşkım”, 10 Eylül Salı saat 20.00’de FOX’ta.

İlgili Haberler