SON DAKİKA
26 Ağustos 2019 11:58

SON HABERLER

Yaparsın Aşkım 10 Mayıs Cuma 126. bölümde büyük heyecan!

25 ülkede reyting rekorları kıran, dünyaca ünlü format şirketi Red Arrow’un “My Man Can” isimli yarışma formatı, İlker Ayrık’ın sunumu ve “Yaparsın Aşkım” adıyla FOX ekranlarından evlerinize konuk olmaya devam ediyor.

“Yaparsın Aşkım” heyecan dolu 126. bölümüyle 10 Mayıs Cuma saat 20.00’de yine rekabete ve eğlenceye sahne olacak. Yarışmacılar, büyük ödül olan arabayı kazanmak için kıyasıyarekabete girecekler.

“ÇORAPLARIN EFENDİSİ” adlı birinci oyunda erkek yarışmacılar leğende bulunan ıslak çorapları atış noktasının 4 metre uzağındaki askıya fırlatarak 6 çorabı en kısa zamanda asmak için rekabet edecek.

“OYNAK KADEH” adlı ikinci oyunda ise erkek yarışmacılar 5 mesafeden sepette bulunan hentbol toplarını fırlatarak, askıdaki kadehleri vurup kırmaya çalışacak.

“APARTMAN TOPUK” adlı son oyun ise “Kasa kasa dizer, rakipleri üzerim.” Diyen kadınların oyunu. Yarışmanın başından sonuna kadar çiftlerin büyük mücadele verdiği, kadınların masada eşlerini çekiştirdiği, erkeklerin ise kavanozda hayretler içinde onları izlediği “Yaparsın Aşkım”, yine yüksek oranda heyecan ve eğlence içeren 126. bölümüyle ekrana gelmeye hazırlanıyor!

Prodüksiyonunu Pervasız Yapım’ın üstlendiği “Yaparsın Aşkım”, 10 Mayıs Cuma saat 20.00’de FOX’ta.

İlgili Haberler