SON DAKİKA
22 Eylül 2019 19:05

SON HABERLER

Yaparsın Aşkım 20 Ağustos Salı 160. bölümde neler olacak?

25 ülkede reyting rekorları kıran, dünyaca ünlü format şirketi Red Arrow’un “My Man Can” isimli yarışma formatı, İlker Ayrık’ın sunumu ve “Yaparsın Aşkım” adıyla FOX ekranlarından evlerinize konuk olmaya devam ediyor.

“Yaparsın Aşkım” heyecan dolu 160. bölümüyle 20 Ağustos Salı saat 20.00’de yine rekabete ve eğlenceye sahne olacak. Yarışmacılar, büyük ödül olan arabayı kazanmak için kıyasıya rekabete girecekler.

“NEFES NEFESE” adlı birinci oyunda yarışmacılar kafalarını suya daldırarak en uzun süre nefeslerini tutmaya çalışacaklar.

“SAPLAMA CD” adlı ikinci oyunda erkekler 90 saniye boyunca karşılarında duran 3 farklı boyuttaki hedefe CD’leri fırlatarak saplamayı deneyecekler.

“CIRTLI TOTO” adlı üçüncü oyunda eşler yerde duran tenis toplarını toplamaya çalışacaklar.

“ÜZÜMÜN SAPI” adlı final oyununda ise yarışmacılar 60 saniye içerisinde en fazla üzümü yeme konusunda kıyasıya yarışacaklar.

Yarışmanın başından sonuna kadar çiftlerin büyük mücadele verdiği, kadınların masada eşlerini çekiştirdiği, erkeklerin ise kavanozda hayretler içinde onları izlediği “Yaparsın Aşkım”, yine yüksek oranda heyecan ve eğlence içeren 160. bölümüyle ekrana gelmeye hazırlanıyor!

Prodüksiyonunu Pervasız Yapım’ın üstlendiği “Yaparsın Aşkım”, 20 Ağustos Salı saat 20.00’de FOX’ta.

İlgili Haberler