SON DAKİKA
17 Temmuz 2019 09:20

SON HABERLER

Yaparsın Aşkım 20 Haziran Perşembe 133. bölümde neler olacak?

25 ülkede reyting rekorları kıran, dünyaca ünlü format şirketi Red Arrow’un “My Man Can” isimli yarışma formatı, İlker Ayrık’ın sunumu ve “Yaparsın Aşkım” adıyla FOX ekranlarından evlerinize konuk olmaya devam ediyor.

“Yaparsın Aşkım” heyecan dolu 133. bölümüyle 20 Haziran Perşembe saat 20.00’de yine rekabete ve eğlenceye sahne olacak. Yarışmacılar, büyük ödül olan arabayı kazanmak için kıyasıya rekabete girecekler.

“BALONA KAFA ATMA” adlı birinci oyunda erkek yarışmacılar kafalarıyla en çok sayıda balonu patlatmak için ter dökecek. “NİNJA” adlı ikinci oyunda ise erkek yarışmacılar 2 dakika boyunca trambolinde zıplayarak, karşılarında hedefe cd fırlatacak. “ÇİVİLEME” adlı son oyunda ise kadın yarışmacılar 2 dakika içerisinde eşlerinin iddia ettiği sayıda çiviyi çakmak için rekabet edecek.

Yarışmanın başından sonuna kadar çiftlerin büyük mücadele verdiği, kadınların masada eşlerini çekiştirdiği, erkeklerin ise kavanozda hayretler içinde onları izlediği “Yaparsın Aşkım”, yine yüksek oranda heyecan ve eğlence içeren 133. bölümüyle ekrana gelmeye hazırlanıyor!

Prodüksiyonunu Pervasız Yapım’ın üstlendiği “Yaparsın Aşkım”, 20 Haziran Perşembe saat 20.00’de FOX’ta.

İlgili Haberler