SON DAKİKA
24 Ağustos 2019 07:16

SON HABERLER

Yaparsın Aşkım 30 Temmuz Salı 150. bölümde neler yaşanacak?

25 ülkede reyting rekorları kıran, dünyaca ünlü format şirketi Red Arrow’un “My Man Can” isimli yarışma formatı, İlker Ayrık’ın sunumu ve “Yaparsın Aşkım” adıyla FOX ekranlarından evlerinize konuk olmaya devam ediyor.

“Yaparsın Aşkım” heyecan dolu 150. bölümüyle 30 Temmuz Salı saat 20.00’de yine rekabete ve eğlenceye sahne olacak. Yarışmacılar, büyük ödül olan arabayı kazanmak için kıyasıya rekabete girecekler.

“PATLAYAN BALON” adlı birinci oyunda erkek yarışmacılar kadın yarışmacıların şişirdiği balonları patlatmaya çalışacaklar. “DAVUL KÜFE” adlı ikinci oyunda yarışmacılar, eşlerinin havaya attığı topları sırtlarında taşıdıkları küfeyle toplamayı deneyecekler.

“UNLU PİNPON” adlı oyunda ise yarışmacılar bardaklar içerisinde bulunan pinpon toplarını üfleyerek çıkartmak için rekabet edecekler.

“OYUN KAFA GOLÜ” adlı son oyunda kadın yarışmacılar, gelen toplara kafalarıyla vuracaklar ve boş kaleye gol atmaya çalışacaklar.

Yarışmanın başından sonuna kadar çiftlerin büyük mücadele verdiği, kadınların masada eşlerini çekiştirdiği, erkeklerin ise kavanozda hayretler içinde onları izlediği “Yaparsın Aşkım”, yine yüksek oranda heyecan ve eğlence içeren 150. bölümüyle ekrana gelmeye hazırlanıyor!

Prodüksiyonunu Pervasız Yapım’ın üstlendiği “Yaparsın Aşkım”, 30 Temmuz Salı saat 20.00’de FOX’ta.

İlgili Haberler