Ana sayfa Dizi Fragmanları Yaralı Kuşlar 11 Haziran Salı 47. Bölüm Fragmanı Yayınlandı

Yaralı Kuşlar 11 Haziran Salı 47. Bölüm Fragmanı Yayınlandı

tarafından admin

Kanal D ekranlarında yayınlanmakta olan günlük dizi Yaralı Kuşlar her günü öğlen saatlerinde izleyicilerle buluşmakta. Yaralı Kuşlar dizisinin 47. Yeni Bölüm Fragmanı yayınlandı. Dizinin yeni bölümünde Meryem ve Ömer kavuşuyor!

Melis, Ömer’i evden göndermeye kararlıdır. Hülya, konuşmaya çalışır ancak başaramaz. Melis bu durumu fırsat bilerek Hülya’yı iyice tahrik etmeye çalışır. Levent ise Ömer’i ablasının yanına götürür. Meryem’e güvenmeyen Levent, kendisini Meryem’in hırsız olduğuna inandırmaya çalışır. Bir diğer taraftan Rıfat, en kritik zamanda çıkar şirkete gelir. Rıfat’ın sürpriz ziyaretinin ardından olaylar nasıl gelişecek? Meryem’in suçsuz olduğu ortaya çıkacak mı?

Yaralı Kuşlar yeni bölümüyle hafta içi her gün 15.4’te Kanal D’de

Başrollerinde, Gizem Arıkan, Emre Mete Sönmez, Ali Yasin Özegemen, Ayşen İnci, Özgür Özberk, Elif Erol, Utku Çorbacı ve Cemre Melis Çınar’ın olduğu Yaralı Kuşlar Kanal D’de ekrana gelmeye devam ediyor.

Hikayemiz, yıllar önce ailesinden koparılmış ve bambaşka bir yaşama mecbur bırakılmış küçük Ömer’in, ablası bildiği Meryem’le hayata tutunma çabasını konu almaktadır.

Ancak Ömer’in öz babasıyla karşılaşması sonucu kartlar yeniden dağıtılacak hiç kimsenin hayatı eskisi gibi olmayacaktır.

Oyuncular: Gizem Arıkan (Meryem), Emre Mete Sönmez (Ömer-Efe), Ali Yasin Özegemen (Levent), Ayşen İnci (Ulviye), Özgür Özberk (Tekin), Elif Erol (Hülya), Utku Çorbacı (Bahadır), Cemre Melis Çınar (Melis), Emre Çaltılı (Cemil), Hasan Ballıktaş (Durmuş), Canan Karanlık (Neriman), Sezgin Irmak (Doğan), Tuğba Tutuğ (Ayşe), Emek Büyükçelik Uyar (Safiye), Nuray Erkol (Aysel), Ceren Yavuz (Aslı), Ozan Turan (Yaşar), Mert Ateş (Çıta), Erdem Eren Ayaz (Çamur),