SON DAKİKA
22 Temmuz 2019 08:23

SON HABERLER

Yaralı Kuşlar 11 Temmuz Perşembe 69. Bölüm Fragmanı İzle

Kanal D ekranının günlük dizisi Yaralı Kuşlar hafta için her gün ekranda olmaya devam ediyor. Dizinin yeni bölümü 11 Temmuz Perşembe günü yayınlanacak. 69. Bölümde neler yaşanacak? Yeni bölüm fragmanı yayınlandı ve detaylar ortaya çıktı. Tekin, Ömer’i konaktan almayı başarabilecek mi? Videodan izleyebilirsiniz.

Levent, Melis’in sert tavırlarına karşılık Meryem’i koruyor. Ayşe ve Cemil, babaanneye yakalanacak mı? Tekin’in bulduğu kadın, Meryem’i Ömer’in gerçek annesi olduğuna inandırabilecek mi? Meryem, duygularını her ne kadar gizlemeye çalışsa da Ayşe, Meryem’in yüzüne karşı Levent’i sevdiğini söyler. İki arkadaşın konuşmalarını Levent, duyacak mı?

Yaralı Kuşlar yeni bölümüyle hafta içi her gün 17.15’te Kanal D’de

Oyuncular: Gizem Arıkan (Meryem), Emre Mete Sönmez (Ömer-Efe), Ali Yasin Özegemen (Levent), Ayşen İnci (Ulviye), Özgür Özberk (Tekin), Elif Erol (Hülya), Utku Çorbacı (Bahadır), Cemre Melis Çınar (Melis), Emre Çaltılı (Cemil), Hasan Ballıktaş (Durmuş), Canan Karanlık (Neriman), Sezgin Irmak (Doğan), Tuğba Tutuğ (Ayşe), Emek Büyükçelik Uyar (Safiye), Nuray Erkol (Aysel), Ceren Yavuz (Aslı), Ozan Turan (Yaşar), Mert Ateş (Çıta), Erdem Eren Ayaz (Çamur)

İlgili Haberler