Ana sayfa Dizi Haberleri Yargı dizisi izleyiciyi allak bullak etti! Sosyal medyada yorumlar havada uçuştu!

Yargı dizisi izleyiciyi allak bullak etti! Sosyal medyada yorumlar havada uçuştu!

tarafından zk zk

TelevizyonGazetesi.com/Detay – Kanal D ekranlarında yayınlanan Yargı dizisi, her bölüm izleyenleri heyecanla dolu hikayesiyle şaşırtıyor. Senarist Sema Ergenekon’un güçlü kaleminden çıkan hikayede, izleyicilerin tahminlerini zorlayan gelişmeler yaşanmakta. Pazar akşamı ekrana gelen 52. bölümdeki ters köşeler de heyecanı arttırdı.

Başrollerinde Kaan Urgancıoğlu ve Pınar Deniz’in yer aldıkları dizinin 51. bölüm sonundaki patlamada bir kişinin öldüğü düşünülmüştü. Ancak yine büyük bir ters köşe ile Savcı Pars ve Metin amirin ufak yaralanmalarla kurtuldukları patlama, can kaybı olmadan atlatıldı.

Pars’ın veda eder gibi sahneleri sonrası, diziden ayrılma ihtimali kuvvetlenmişti fakat beklentiler gerçekleşmedi. Sema Ergenekon, usta kalemiyle yine diziyle ilgili merak uyandıran 51. bölüm sonundaki olayları, kayıpsız yeni bölüme bağladı!

Bu arada dizini yeni bölümünde de yine heyecanı arttıran gelişmeler yaşandı. Öldürülen gelinle ilgili olaylar giderek karmaşıklaşırken, izleyicinin tahmin bile edemediği gelişmeler birbirini kovalıyor! Henüz cinayet aydınlatılamamışken Ilgaz’ın delillerin izini sürerek ortaya çıkardıkları, cinayeti işleyenleri iyice kızdırdı!

Aracını patlatanları bulmaya çalışan Ilgaz, cinayeti işleyenlerin parmağı olan olayları takip ederken, bu kez de babasının kaybolması ile büyük endişe yaşadı. Gelen ihbar üzerine gidilen bir yol kenarında Metin yaralı yatarken, son anda Defne’nin çantasını gördü Ilgaz. Bu kez cinayetin ortaya çıkmasını önlemeye çalışan kişilerin, Defne’yi kaçırdıkları da anlaşıldı. İzleyicinin kafasını allak bullak eden ve heyecanı yükselten gelişmelerle Yargı dizisi, yine her sahnesiyle ekrana kilitledi!

blank

Dizi, aynı zamanda sosyal medyada da aynı gün içerisinde en çok konuşulan yapım olmayı başardı. Adba.tv’nin yaptığı ölçümlemede, Pazar akşamı ekrana gelen Teşkilat ve Güzel Günler dizileri karşısında Yargı dizisi, 26 bin 800 ileti ile günün en çok konuşulan yapımı oldu.

blank

Sosyal medyada diziyle ilgili yayınlanan mesajlarda, dizinin yeni bölümünü merakla izlediklerini belirten izleyiciler, senaristi de överek, olayların akıcı ve tahmin edilemez bir şekilde ilerlediğini ifade ediyorlar.