Ana sayfa Sosyal Medya Yılın sembol babası olarak Avatar Atakan birinci, Kaan Urgancıoğlu ikinci oldu!

Yılın sembol babası olarak Avatar Atakan birinci, Kaan Urgancıoğlu ikinci oldu!

tarafından ker_def

KızlarSoruyor’un bu yıl 8. Kez seçtiği “gölgesi yeter” dediğimiz babalarımız için hazırlanan “Yılın Sembol Babası” anketi 2500’den fazla oyla sonuçlandı.

Ankete katılan topluluk üyeleri toplamda 7 ünlü baba arasından Yılın Sembol Babası olacak ünlü babayı seçmek üzere anketi oyladı.

2024 Yılı “Yılın Sembol Babası” Avatar Atakan

Atakan Arslan %29 oy oranıyla 2024 Yılının Ünlü Babası seçildi. Kaan Urgancıoğlu %19 oy oranıyla ikinci sırada yer alırken, Ahmet Kural %16 oy oranıyla üçüncü oldu.

Ankette Berk Oktay ve İdo Tatlıses %11 oy aldı, Bora Akkaş %8 oyla ve Nihat Doğan %6 oyla yer aldı.

“Avatar Atakan” olarak bilinen Türk sporcu ve oyuncudur Atakan Arslan, 2016 yılında Survivor yarışmasını kazanarak geniş bir hayran kitlesine ulaşmış ve ardından dizi ve film projelerinde yer alarak oyunculuk kariyerine devam etmiştir.

Hem sporcu kimliği hem de aile babası olarak sergilediği örnek davranışlar sayesinde Yılın Sembol Babası seçilen Atakan Arslan’ı kutlarız.

KızlarSoruyor ailesi olarak, tüm babalarımızın Babalar Günü’nü kutluyor, anketimize katılan ve oy veren topluluğumuza teşekkür ediyoruz. Babalarımızın sevgisi ve fedakarlığı, her zaman yolumuzu aydınlatan bir ışık olmaya devam edecek.