Ana sayfa Dizi Haberleri Yargı dizisinde cinayetleri çözecek iki ipucu bıçak ve kolye detayı dikkatlerden kaçmadı!

Yargı dizisinde cinayetleri çözecek iki ipucu bıçak ve kolye detayı dikkatlerden kaçmadı!

tarafından zk zk

TelevizyonGazetesi.com/Detya – Kanal D’nin ikinci sezona geçtiğimiz hafta başlayan dizisi Yargı, bu akşam 36. bölümüyle ekrana gelecek. Ay Yapım imzalı dizisi Yargı’nın geçtiğimiz hafta yayınlanan bölümünde herkesi şaşırtan gelişmeler yaşandı. Dizinin sezon finalinde 6 ay sonrası gösterilerek Ceylin’in Ilgaz’ın katili olma şüphesiyle tutuklanması şoke etmişti. Eren’in Ilgaz’ı öldürmekle suçladığı Ceylin, duyduklarına inanamayıp Ilgaz’ı değil başkasını öldürdüğünü söylemişti.

Dizide sır perdesi şimdilik kapalı. Ancak bazı ipuçlarıyla birlikte giderek olayların başka bir yere akmaya başladığı da görülüyor. Ceylin’in son yayınlanan bölümdeki doğum günü sahnesinde Ilgaz’ın ona hediye ettiği kolye, ilerleyen bölümlerde çok önemli bir ipucu olacak!
Yargı dizisinde cinayetleri çözecek iki ipucu bıçak ve kolye detayı dikkatlerden kaçmadı! 9

6 ay sonrasında Eren’in emniyette Ceylin’i sorgularken “Ilgaz’ı ben öldürmedim” sözlerine karşılık delil torbasındaki kolyeyi göstererek “Bu elindeydi” demesi dikkatlerden kaçmamıştı. O kolye, şimdi Ceylin’in boynunda. Kolye detayı, yaşanan cinayetlerde ortaya çıkacak daha sonra. Ancak Ceylin, bundan sonraki bölümlerde o kolye ile görülecek anlaşılan. Boynundan hiç çıkmayan kolye, daha sonra öldürüldüğü söylenen Ilgaz’ın elinde bulunuyor.

Yargı dizisinde cinayetleri çözecek iki ipucu bıçak ve kolye detayı dikkatlerden kaçmadı! 10

Bu arada 35. bölümde bir başka detay daha dikkat çekti. Neva’nın öldürülmesinin ardından büyük bir şok yaşanmıştı. Çok mücadele etmesine karşın aç ve susuz kalıp daha sonra elle boğularak öldürülen Neva, herkesi hüzne boğdu. Korkunç bir cinayete kurban gitmesine karşılık kuyudan çıkan bıçakta Neva’nın parmak izinin bulunması ise çok şaşırtmıştı.

Yargı dizisinde cinayetleri çözecek iki ipucu bıçak ve kolye detayı dikkatlerden kaçmadı! 11

Ilgaz’ın arabasına bırakılan notta, bulunan bıçakla ilgili detay da çok dikkat çekiciydi! Ceylin’in belirtilen otelin odasındaki bir çekmeceye bıçağı bırakmaması halinde çok daha fazla ceset ile karşılaşacakları tehdidi yer alıyordu notta.

Bıçakla ilgili durumun da Yargı dizisindeki bazı düğümlerin çözüm noktası olacağı tahminleri yapılıyor. İlerleyen bölümlerde bıçak ve kolye detayının ayrıntıları daha da netleşecek ancak dikkatli izleyiciler şimdiden ipuçlarını takip etmeye başladı…

Başrollerinde Pınar Deniz, Kaan Urgancıoğlu, Mehmet Yılmaz Ak, Şükran Ovalı ve Uğur Aslan’ın yer aldıkları dizi, bu akşam 36. bölümüyle ekrana gelecek. Sema Ergenekon’un hikayesini yazdığı ve Ali Bilgin’in yönetmenliğini yaptığı dizide, yine heyecanlı anlar yaşanacak…