Ana sayfa Dizi Fragmanları Yargı dizisinde senarist Sema Ergenekon yine herkesin aklına bir soru yerleştirdi!

Yargı dizisinde senarist Sema Ergenekon yine herkesin aklına bir soru yerleştirdi!

tarafından ker_def

Kanal D ekranında Pazar akşamları yayınlanmakta olan Yargı dizisinin yeni bölüm tanıtımı nefes kesti… Senarist Sema Ergenekon her yeni bölümde sürpriz sahneler, sürpriz olaylar ile izleyicilerin aklını başından alıyor. Her hafta da ekran başına geçmeden önce izleyicilerin aklına bir soru yerleştiriliyor. Yeni bölüm öncesinde ise Ceylin kurtulabilecek mi? sorusu sorduruldu. Elbette ki Pınar Deniz’in canlandırdığı Ceylin olmaz ise, Yargı dizisi de olmaz. Bir de ‘Katil kim?’ sorusu var ki, izleyicilerin asıl aklına takılan soru da bu oldu.

Ceylin kurtulacak ama nasıl olaylar yaşanacak, başından neler geçecek bu gibi detaylar asıl sorular oldu. Yargı dizisinin 39. yeni bölümünde yine Ceylin karakteri büyük acılarla sınanacak. Pınar Deniz’in de etkileyici dram performanslarından bir yenisini bu bölümde izleyebileceksiniz.

Kanal D’nin, Ay Yapım imzalı dizisi Yargı’nın yeni bölümünden ikinci tanıtım seyirciyle buluştu. Ceylin kendisi gibi kaçırılan diğer kişilerle konuşunca haftalardır tüm emniyetin peşinde olduğu katilin kurmaya çalıştığı yeni ailenin üyesi olduğunu anlıyor ve gerilim artıyor.

Ceylin’in kaçırılmasının ardından büyük bir çaresizlik ve endişe yaşayan Ilgaz var gücüyle eşini bulmaya çalışırken, Ceylin de haftalardır aranan katil tarafından kaçırıldığını anlayınca oradan nasıl kurtulacağını düşünmeye başlıyor. Daha önce yaşananları bilmeyen diğer kaçırılan kişilerle ise Ceylin arasında gerginlik başlıyor. ‘’Ceylin kurtulabilecek mi?’’ ve ‘’Katil kim?’’ sorularının cevabı bu pazar izleyenleri bekliyor.

Ali Bilgin rejisinin Sema Ergenekon kalemiyle buluştuğu dizinin başarılı kadrosunda Kaan Urgancıoğlu ve Pınar Deniz ile beraber şu oyuncular bulunuyor:

“Hüseyin Avni Danyal, Uğur Polat, Cezmi Baskın, Mehmet Yılmaz Ak, Kenan Bal, Zeyno Eracar, Uğur Aslan, Arda Anarat, Şükran Ovalı, Muttalip Müjdeci, Merih Ermakastar, Emir Özden, Samet Kaan Kuyucu, Elif Melda Yılmaz, Pınar Çağlar Gençtürk, Nilgün Türksever, Onur Özaydın, Beren Nur Karadiş, Zeynep Atılgan ve Merve Ateş.”

Yargı, merakla beklenen yeni bölümüyle 16 Ekim Pazar akşamı saat 20:00’de Kanal D’de…