Ana sayfa Dizi Magazin Haberleri Yasak Elma dizisinde en son sürpriz Nehir Erdoğan oldu!

Yasak Elma dizisinde en son sürpriz Nehir Erdoğan oldu!

tarafından ker_def

Pazartesi günleri FOX’ta yayınlanan ve 6. sezonuyla izleyiciyi ekran başına kilitlemeye devam eden “Yasak Elma” dizisinin kadrosuna yeni bir isim dahil oluyor.

Yapımcılığını MEDYAPIM’ın üstlendiği, yönetmen koltuğunda Ece Erdek Koçoğlu’nun oturduğu ve senaryosunu Melis Civelek – Zeynep Gür’ün kaleme aldığı diziye sevilen oyuncu Nehir Erdoğan katılıyor.

Erdoğan; Çok güzel, entelektüel, yardımseverliği ve mütevazılığı ile hem sevilen hem de saygı duyulan Julia Moran karakterine hayat verecek.

Julia’nın, Doğan’la (Murat Aygen) yıllardan beri süren ve gözlerden uzak yaşadığı uzun bir ilişkisi vardır. Doğan’ın hayatında en çok saygı duyduğu kadındır. Bundan sonra Ender ve Yıldız’ın yepyeni ve üstün vasıflara sahip yeni bir düşmanı olacaktır…

Nehir Erdoğan, geçtiğimiz sezon Sana Söz isimli dizide yer almış ama hikaye düşük reytingler nedeniyle uzun sürmemişti. Oyuncu bir süredir ekranda yer almıyordu ve Yasak Elma’nın final sezonuna katılarak yeniden hayranlarının karşısına çıkmanın heyecanını yaşıyor.

Oyuncu kadrosunda Eda Ece, Şevval Sam, Biran Damla Yılmaz, Murat Aygen, Sevda Erginci, Şebnem Dönmez, Melisa Doğu, Barış Aytaç ve Serkan Rutkay Ayıköz gibi birbirinden başarılı isimleri barındıran “Yasak Elma”, her pazartesi saat 20.00’de FOX’ta.