Ana sayfa Dizi Haberleri Yasak Elma dizisinden ayrılan ünlü oyuncu Oktay Kaynarca’nın çekim alanına girdi!

Yasak Elma dizisinden ayrılan ünlü oyuncu Oktay Kaynarca’nın çekim alanına girdi!

tarafından ker_def

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Bilindiği üzere Oktay Kaynarca artık ünlü bir oyuncu olmanın yanı sıra, yapımcı sıfatı ile de piyasada yer alıyor. Onur Tan ve Seyfi Şahin ile birlikte Güzel Adamlar isimli yapım şirketinin ortaklarından olan Oktay Kaynarca, Eylül ayında da Ben Bu Cihana Sığmazam isimli diziyle birlikte yeniden ekranda yerini alacak.

Oktay Kaynarca, titiz bir şekilde yeni dizisi için oyuncu kadrosunu da belirliyor ve birçok ünlü isim ile de anlaşmalar yapıldı. Cezayir isimli karakteri canlandıracak olan oyuncu, yapımcı sıfatı ile ilk projesi olacağı için de Ben Bu Cihana Sığmazam dizisine büyük önem veriyor. Oktay Kaynarca’nın birlikte çalışmak istediği isimlerle tek tek görüşerek onları ikna etmesi de dizinin kadrosunun çok iyi isimlerden kurulmasını sağladı.

Yasak Elma dizisinden ayrılan ünlü oyuncu Oktay Kaynarca'nın çekim alanına girdi! 8

Pelin Aki, Ebru Özkan, Eren Vurdem, İnanç Konukçu, Ragıp Savaş, Burcu Binici gibi isimlerle anlaşmalar yapıldı. Kadroda daha birçok isim var ve görüşmeler de devam ediyor. Oktay Kaynarca’nın görüşme yaptığı isimlerden birisi ise Yasak Elma dizisinde Feride karakterini canlandıran Gülenay Kalkan oldu.

Yasak Elma dizisinin dördüncü sezonunda hikayede yer alan Feride karakteri ilgi çekmişti. Usta oyuncu da başarılı performansı ile göz doldurmuştu. Ancak beşinci sezonda Feride karakterine hikayede yer verilmedi. Gülenay Kalkan’ın yeni sezonda Oktay Kaynarca’nın dizisinde rol alacağı da ortaya çıktı.

Yasak Elma dizisinden ayrılan ünlü oyuncu Oktay Kaynarca'nın çekim alanına girdi! 9

Gülenay Kalkan, bilindiği üzere Tarık Ünlüoğlu ile evliydi. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde Oktay Kaynarca ile Tarık Ünlüoğlu uzun süre birlikte çalıştı.

1 Ekim 2019 yılında vefat ettiği tarihte Tarık Ünlüoğlu hala Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin kadrosundaydı. Oktay Kaynarca’nın yakın arkadaşının eşi Gülenay Kalkan ile birlikte çalışmak istemesi bir vefa göstergesi olarak da düşünülüyor.