Ana sayfa Dizi Haberleri Yasak Elma dizisine Şevval Sam herkesten daha önce veda ediyor!

Yasak Elma dizisine Şevval Sam herkesten daha önce veda ediyor!

tarafından ker_def

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Ünlü oyuncu Şevval Sam hem Yasak Elma dizisindeki rolü nedeniyle hem de kış döneminde de devam eden konser programı sebebiyle yoğun bir dönem geçiriyor.

Fox TV ekranında pazartesi akşamları yayınlanan Yasak Elma dizisi çok iyi reytingler almaya devam ediyor ve bu durum altıncı sezonun da çekilme kararının alınmasını sağladı. Dizide bazı değişimler yaşanacak ama Şevval Sam’ın yeni dönemde de hikayenin içinde Ender karakteri ile yer alması bekleniyor.

Yasak Elma dizisinde yoğun bir dönem geçirdiğini belirten ünlü oyuncu, “Tatile inanılmaz ihtiyacım var. Ama son son set haftası. Bu hafta setin benim için son haftası, onlar bir iki gün daha çalışacaklarsa bile benim son haftam” diye konuştu.

Setteki işlerinin bitmesinin ardından konser programına yoğunlaşacak olan ünlü oyuncu, Kıbrıs’a giderek burada konserler vereceğini söyledi.

Şevval Sam, “Kıbrıs’ta birkaç konserimiz var, sonra bir ara kaçıp dinlenmeye, durmaya ihtiyacım var. Bütün kış set ve konser arasında yoruldum. Ama bir yandan da sevdiğim bir işi yaptığım için çok mutluyum” diye konuştu.

13 Haziran pazartesi günü sezon finali yapmaya hazırlanan Yasak Elma dizisinde çekimlerini tamamlayarak sezon arasına ilk girecek ismin de Şevval Sam olduğu ortaya çıktı.

Ünlü oyuncu, yaz boyunca farklı şehirlerde konser vermeyi planlıyor ve bu konserlerinde de yeni bir repartuar ve görsellik ile izleyicilerin karşısına çıkmayı hedefliyor.