Ana sayfa Dizi Haberleri Yasak Elma’nın bir sahnesi daha unutulmazlar arasına katıldı! Ve işte Yıldız şov…

Yasak Elma’nın bir sahnesi daha unutulmazlar arasına katıldı! Ve işte Yıldız şov…

tarafından zk zk

TelevizyonGazetesi.com/Detay – 6. Sezonuyla Fox TV’de beğeni ile izlenen Yasak Elma dizisinde izleyenleri yine çok şaşırtan bir bölüm ekrana geldi. Pazartesi akşamlarının sevilen dizisi, 154. bölümde pek çok sürprizi barındıran sahneleriyle çok konuşuldu, çok beğenildi.

Ender’in her şeyi yanlış anlayarak Yıldız’ın Engin’le bir ilişki yaşadığını düşünmesiyle her şey tepetaklak oldu! Bir süredir müttefik olarak takılan Ender ve Yıldız, yeniden iki ayrı kutup olarak ayrıldılar! Ender, Kumru’nun da verdiği gazla Yıldız’ın Engin ile arasında bir ilişki olduğunu düşünerek büyük kıskançlık yaşadı. Engin, Yıldız’dan hoşlandığını söyledi ama onun bilmediğini de ekledi. Ancak Ender bu duruma inanmayarak Yıldız’ın kuyusunu kazmaya başladı!

Yeni bölümde izleyenleri bazı sürprizler bekliyordu! Ender, uzun zamandır birlikte hareket ettiği Yıldız’ın Engin ile yakınlaştığını düşünüp intikam peşine düştü! Doğan’a verdiği bir takım belgelerle Yıldız’ın arkasından iş çevirdiğini söyledi. Doğan, Yıldız’dan intikam almak için Ender ile anlaştı ve evlenme kararı aldı. Yıldız, kendisine evlenme teklif edecekken Ender ile Doğan’ın evleneceklerini öğrenince büyük şaşkınlık yaşadı. Ne söylediyse Ender’i inandıramayan Yıldız’ın intikamı ise acı oldu!

Yaşadıkları karşısında akıllı hamleler planlayan Yıldız, Ender’i hiç beklemediği yerden vurdu! Engin ve Zeynep’in nişanlanması ile Doğan, büyük şaşkınlık yaşarken Ender de şok içinde kaldı! Hepsi bir yanlış anlaşılmadan ibaret olan durum o kadar tuhaf bir noktaya geldi ki izleyiciler hem kahkaha hem de şaşkınlıkla olanları izlediler!

Yasak Elma'nın bir sahnesi daha unutulmazlar arasına katıldı! Ve işte Yıldız şov... 13

154. bölümde yine şok üstüne şok yaşanırken, bir başka şok dolu anlar da Yıldız’ın ödül aldığı gecede yaşandı.
Yılın En Tarz Kadını Ödülü’nü alan Yıldız’ın sahneye çıkarak “En çok benim zaferimi ayakta alkışlayan Ender’e, kocamı çaldın ama ödülümü çalamadın demek istiyorum” sözleri herkes üzerinde şok etkisi yarattı!

İzleyiciler ise bu anları kahkaha ile izleyerek daha önce de benzer sahneler yaşatan Yıldız’ın intikamının yine acı olduğu görüşünü paylaştı sosyal medyadan. Yıldız’ın daha sonra Kumru’ya dönerek “Bu an bana bir şey hatırlattı. Sana da hatırlattı mı? Aramızda bir şaka” diyerek daha önce yaşanan benzer bir duruma gönderme yapması da ayrıca kahkaha attırdı.

Bu sırada Doğan ile birlikte hem şaşkın hem de sinirli bir şekilde salonu terkeden Ender’in arkasından Yıldız’ın “Ben böyle bana kötülük yapanları mutlaka kürsüde afişe etmeyi seviyorum. Huyum kurusun!” sözleriyle ekrana gelen sahne, dizinin son bölümüne damgasını vuran bir sahneydi!

Yıldız’ın adeta sahalara yeniden döndüğünü hissettiren bu sahne, Yasak Elma tarihine unutulmaz anlardan birisi olarak şimdiden girdi!

İşte izleyenleri çok güldüren o sahne:

İşte sahneye gelen yorumlardan bazıları…

Yasak Elma'nın bir sahnesi daha unutulmazlar arasına katıldı! Ve işte Yıldız şov... 14

Yasak Elma'nın bir sahnesi daha unutulmazlar arasına katıldı! Ve işte Yıldız şov... 15

Yasak Elma'nın bir sahnesi daha unutulmazlar arasına katıldı! Ve işte Yıldız şov... 16

Yasak Elma'nın bir sahnesi daha unutulmazlar arasına katıldı! Ve işte Yıldız şov... 17

Yasak Elma'nın bir sahnesi daha unutulmazlar arasına katıldı! Ve işte Yıldız şov... 18

Yasak Elma'nın bir sahnesi daha unutulmazlar arasına katıldı! Ve işte Yıldız şov... 19