Ana sayfa Dizi Haberleri Sosyal medya zaferi böyle olur! Kardeşlerim, Duy Beni ve Tozluyaka’nın çiftleri, Ekim ayında zirvede!

Sosyal medya zaferi böyle olur! Kardeşlerim, Duy Beni ve Tozluyaka’nın çiftleri, Ekim ayında zirvede!

tarafından zk zk

TelevizyonGazetesi.com/Detay – Yaz aylarına damgasını vuran Tozluyaka ve Duy Beni dizileri, reytinglerde olmasa da sosyal medyanın zirvesinden hiç inmediler! Yaz sezonu boyunca merakla izlenen dizi, sadık bir izleyici kitlesi tarafından sezonda da takip ediliyor! Star TV’nin Duy Beni ve Fox TV’nin Tozluyaka dizilerinden şimdilik vazgeçme durumları söz konusu değil! Zira reytingde isteneni veremese de hatırı sayılır bir izleyici kitlesi tarafından takip ediliyorlar.

Üstelik bu iki dizi, sosyal medyada hiç bitmeyen bir destek ile ön plana çıkmaya devam ediyorlar! Yine bir gençlik ve dram dizisi olan Kardeşlerim de 3. sezonuyla atv ekranlarının sevilen yapımı olarak Cumartesi akşamları yayınlanıyor. Reytinglerde Duy Beni ve Tozluyaka’dan çok farklı olarak günün en çok izlenen yapımlarında öne çıkıyor.

Sosyal medya zaferi böyle olur! Kardeşlerim, Duy Beni ve Tozluyaka'nın çiftleri, Ekim ayında zirvede! 9

Kardeşlerim’in reyting başarısının yanı sıra sosyal medyadaki etkinliği de sürüyor. Özellikle dizide Onur Seyit Yaran ve Su Burcu Yazgı Coşkun’un hayat verdiği Asiye ve Doruk çifti, dizinin en çok sevilen isimleri. Sosyal medyada da bu iki genç oyuncu, çok fazla konuşuluyor ve popülerlik konusunda zirveyi kimseye bırakmıyorlar!

Duy Beni dizisinde Ekim ve Kanat olarak ekrana gelen Rabia Soytürk ve Caner Topçu da hayli popüler iki isim olarak son dönemin genç oyuncuları arasında öne çıkmakta! Tozluyaka’da Zeyno ve Çağrı’ya hayat veren Serra Pirinç ile Ahmet Haktan Zavlak da yine aynı durumdalar!

Sosyal medya zaferi böyle olur! Kardeşlerim, Duy Beni ve Tozluyaka'nın çiftleri, Ekim ayında zirvede! 10

Her hafta düzenli olarak yapılan ölçümlerde, üç dizi ile birlikte dizinin çiftleri de dikkatleri çeken bir şekilde konuşuluyor, sosyal medyada gündemden düşmüyorlar! Somera’nın Ekim ayı için yaptığı “Sosyal TV’deki En Popüler Çiftler” kategorisinde, aylardır süren durum devam ediyor!

Sosyal medya zaferi böyle olur! Kardeşlerim, Duy Beni ve Tozluyaka'nın çiftleri, Ekim ayında zirvede! 11

Kardeşlerim dizisinde Asiye ve Doruk çifti ile birlikte listenin ilk 3 sırasında hep aynı isimler yer alıyor! Yine Kardeşlerim dizisinin çok sevilen iki çifti Aybike ve Berk ile Süsen ve Ömer de listede aynı sırada yer almakta Ekim ayında da! Değişmeyen 4. sırada da Ekim ve Kanat var. 5. sırayı yine Zeyno ve Çağrı almış durumda!

Televizyon ekranlarında farklı kanallardaki onlarca dizi, büyük reytingler, çift haneli puanlarla çok konuşulan yapımlardaki onlarca çifte karşılık, bu üç gençlik dizisinin 5 çifti, uzun zamandır Somera’nın listesinde ilk 5’i kimseye bırakmıyorlar! Başarılı bir şekilde giden bu süreci bakalım önümüzdeki aylarda başka dizilerin çiftleri değiştirebilecek mi? İzleyip görelim…