Ana sayfa Kadın Haberleri Yasak Elma’nın Yıldız’ı Eda Ece, hastalığıyla ilgili son durumunu sosyal medyadan paylaştı

Yasak Elma’nın Yıldız’ı Eda Ece, hastalığıyla ilgili son durumunu sosyal medyadan paylaştı

tarafından ker_def

Televizyongazetesi.com/Detay – Yasak Elma dizisinde oynadığı Yıldız karakteri ile dikkatleri çeken oyuncu Eda Ece, bir kaç gündür hasta. Oyuncu, geçtiğimiz gün elinde peçete, sette sahnesini beklerken hasta olduğunu ancak endişelenecek bir şey olmadığını belirtmiş, fakat sosyal medyada bir anda yayılan paylaşım sonrası hayranları, sevenleri geçmiş olsun dileklerini iletirken merak da etmişti.

Yasak Elma dizisiyle birlikte hayran kitlesini katlayan ve dizideki Yıldız karakterini daha farklı bir kişiliğe çevirerek herkesin de beğenisini kazanan Eda Ece, kariyerinde önemli bir yere sahip olan diziyle birlikte tanınırlığını da arttırdı.

Sosyal medyayı etkin kullanan Eda Ece, yaptığı paylaşımlarla hem kendisini unutturmuyor, hem de diziye büyük katkı sağlıyor. Eda Ece’nin keyifli paylaşımları takipçilerini de mutlu ederken, hem setten yaptığı paylaşımlarla dikkat çekiyor hem de verdi tüyolarla.

Eda Ece’nin yaşadığı rahatsızlık sonrasında Covid 19 olmadığını belirttiği ve evde dinlendiğini aktardığı paylaşımı da dikkat çekti. Oyuncunun yoğun iş temposundan dolayı yorgun düşüp hastalandığı anlaşılıyor.

Bu arada yayınladığı paylaşımda Facebook, twitter gibi alanlarda bir adresinin olmadığını, adına açılan sayfaların da kendisiyle ilgisi bulunmadığını belirtti oyuncu.

Sadece instagram kullandığını anlatarak takipçilerini de uyaran Eda Ece’nin paylaşımı şöyle…

Öncelikle geçmiş olsun dilekleriniz için çok teşekkür ederim, covid değilim, hastalandım, sette değil evdeyim dinleniyorum. Ayrıca, sosyal medyada kullandığım tek hesabım bu Instagram hesabı, Twitter da kullanmamaya karar verdim. Facebook, Twitter başka ne varsa benim adımla, hepsi adıma açılmış sayfalar, hiçbiri ben değilim. Herkese sağlıklı, başarılı, iyi niyetli, sevgi dolu bir hafta dileriiim♥️