Ana sayfa Dizi Haberleri Yaşama sımsıkı tutulmanın güçlü hislerini Bahar dizisinde yaşayacaksınız!

Yaşama sımsıkı tutulmanın güçlü hislerini Bahar dizisinde yaşayacaksınız!

tarafından ker_def

Show TV ekranlarında izleyici ile buluşmak için gün sayan, yapımcılığını MF Yapım’ın üstlendiği “Bahar” dizisinden ilk tanıtım seyirci ile buluştu. Geçtiğimiz günlerde sete çıkan, güçlü kadrosu ve çarpıcı hikayesiyle merak uyandıran diziden paylaşılan tanıtım, Bahar’ın bu sezonun iddialı projelerinden olduğunun sinyalini bir kez daha verdi.

Neslihan Yeşilyurt’un yönetmen koltuğunda yer aldığı, senaryosunda Ayça Üzüm imzası olan, MF Yapım’ın yeni dizisi için heyecanlı bekleyiş devam ediyor.

Çok yakında Show TV’de izleyici ile buluşmaya hazırlanan, kadrosunda şu isimler bulunuyor: Demet Evgar, Buğra Gülsoy, Mehmet Yılmaz Ak, Ecem Özkaya, Füsun Demirel, Elit Andaç Çam, Demirhan Demircioğlu, Nil Sude Albayrak, Sena Kalıp, Alisa Sezen Sever ve Hatice Aslan.

Birbirinden başarılı isimleri bir araya getiren Bahar’ın ilk tanıtımı, dizinin hikayesine dair merakı arttırıyor.

‘Yavuzoğlu’ ailesinin tüm fertlerini bir akşam yemeğinde bir arada gördüğümüz tanıtımda, yaşadığı tüm zorluklara rağmen ayakta durmaya çalışan Bahar’ın (Demet Evgar) sessiz çığlığına tanık oluyoruz. Büyük beğeni toplayan tanıtım, Bahar’ın hikayesine dair de ipuçları veriyor.

Seyir zevki hayli yüksek dizinin hikayesi ise şöyle:

Bahar (Demet Evgar), ölümle karşı karşıya geldiğinde dışarıdan ‘kusursuz’ görünen ailesinin özellikle de eşi Timur’un (Mehmet Yılmaz Ak) başka bir yüzüyle karşılaşacak. Bahar’ın ani hastalığı ile ailedeki tüm dinamikler değişecek. Bu süreçte Evren (Buğra Gülsoy), her anlamda Timur’un rakibi olacak. Bahar’ın hayatını yeniden inşa etmesi ise çoğu zaman trajikomik hikayelerle izleyiciye umut aşılayacak.

Her şeye rağmen yeniden başlamanın mümkün olduğunu hatırlatacak olan “Bahar” adlı dizi çok yakında Show TV’de!