SON DAKİKA
9 Ağustos 2022 19:11

SON HABERLER

Yasemin Sakallıoğlu’nun başrolündeki Zengo geliyor!

Gişe rekortmeni ‘Recep İvedik’ serisinin yanı sıra; ‘Celal ile Ceren’, ‘Osman Pazarlama’ ve ‘Kayhan’ gibi komedilerle sinema seyircisinin gönlünü kazanan Çamaşırhane Film, Yasemin Sakallıoğlu’nun başrolünde yer aldığı ‘Zengo’ ile bir kez daha salonları kahkahaya boğmaya hazırlanıyor.

6 Mart’ta vizyona girecek ‘Zengo’, oyunculuk kariyerinin yanı sıra Instagram’da yayınladığı videolarla da milyonların kalbine giren Yasemin Sakallıoğlu’nun ilk sinema deneyimi olma özelliğini taşıyor. Sakallıoğlu, filmde canlandırdığı modacı olma heveslisi Zengo karakteriyle komedi dünyasına fenomen bir karakter kazandıracak.

Sakallıoğlu’na; Dilşah Demir, Ece İrtem, Semih Varol ve Ünal Kantarcı gibi oyuncuların eşlik ettiği filmin yönetmenliğini ise Şahan Gökbakar ve Megü Manuş üstlendi. Gökbakar, ‘Zengo’ için kariyerinde ilk kez yönetmenlik koltuğuna oturdu.

Zengo, kendi imzasının olduğu tasarımlarıyla ünlü bir modacı olmanın hayallerini kuran Zerrin’in, bu yolda en büyük rakibi olarak gördüğü mahalleden Menkıbe ile olan rekabetini anlatıyor.

ZENGO

Yönetmen: Şahan Gökbakar – Müge Manuş

Yapımcı: Şahan Gökbakar – Togan Gökbakar

İdari Yapımcı: Çağrı Özeren – Tülay İbak

Senaryo: Yasemin Sakallıoğlu

Oyuncular: Yasemin Sakallıoğlu, Dilşah Demir, Ece İrtem, Semih Varol, Ünal Kantarcı, Neşe Mengüloğlu, Burcu Ural, Nurgül Mutlu Akgüneş, Yasemin Yılıkoğlu

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler