Ana sayfa Günlük Burç Yorumları Yay burcu 1-7 Nisan haftalık burç yorumları; çatışmalar yaşayabilirsiniz!

Yay burcu 1-7 Nisan haftalık burç yorumları; çatışmalar yaşayabilirsiniz!

tarafından ker_def

Demet Baltacı, youtube kanalında haftalık burç yorumlarıyla hayranlarına bilgiler sunmaya devam ediyor. 1-7 Nisan haftasında burcunuz size ne diyor? Yay burcu için yeni haftanın şifrelerini veren Demet Baltacı, önemli yorumlarda bulundu.

Youtube kanalında takipçilerine burçların yeni haftadaki durumlarını anlatan Demet Baltacı, önemli bilgiler sunmakta… Videodan Yay burcu ile ilgili tüm detayları öğrenebilirsiniz.

Demet Baltacı,” Bu hafta Mars ikizler burcunda hareketine başlıyor. Tam karşıt burcunuzda olacak. Karşınızdaki kişiler, ilişki içinde olduğunuz kişiler, bazen rakipleriniz de olabilir. Dikkat etmeniz gerekiyor. Enerjinin karşımızdaki kişilerden gelmesi mümkün. Burada mücadeleler, çatışmalar olabilir. Zaman zaman sizi az veya çok bu sizi etkileyebilir” diye konuştu.

Demet Baltacı’nın Yay Burcu 1-7 Nisan yorumlarının tamamını videodan izleyebilirsiniz.

Demet Baltacı, youtube kanalında aktif şekilde paylaşımlar yapmaya devam ediyor. Günlük burç yorumları, haftalık ve aylık burç yorumlarını Baltacı’nın youtube kanalından edinebilirsiniz. Genel astroloji değerlendirmelerinin yanı sıra yeniay ve dolunay konularında da bilgiler paylaşılmakta.