Ana sayfa Sinema Ali Ersan Duru ile Gözde Mutluer’i başrolde buluşturan Burçlar filminin vizyon tarihi netleşti!

Ali Ersan Duru ile Gözde Mutluer’i başrolde buluşturan Burçlar filminin vizyon tarihi netleşti!

tarafından ker_def

Son yılların en çok konuşulan konularından biri haline gelen astroloji, sinemaya da bir romantik komedi ile çıkıyor! Dragon Film imzalı “BURÇLAR” 11 Şubat’ta seyirciyle buluşuyor!

Zodyakın 12 burcunu bir aşk hikayesinde buluşturan ‘Burçlar’ filmi; renkli oyuncu kadrosu, sıradışı hikayesi ve astrolojiye getirdiği eğlenceli bakış akışıyla gökyüzünün büyülü dünyasını sinema perdesine taşıyacak!

Yönetmenliğini Devrim Yalçın’ın yaptığı, senaryosunu filmin yapımcılığını da üstlenen Ebru Erten’in kaleme aldığı ‘Burçlar’ın vizyon tarihi belli oldu. 11 Şubat’ta sinemaseverlerin karşısına çıkacak film, yıldızların hareketlerinin aşk hayatını nasıl etkilediğini komik bir dille anlatacak.

Ali Ersan Duru ile Gözde Mutluer'i başrolde buluşturan Burçlar filminin vizyon tarihi netleşti! 7

Ali Ersan Duru ve Gözde Mutluer’in başrolleri paylaştığı filmin zengin oyuncu kadrosunda Ferman Akgül, Cengiz Küçükayvaz, Ayşen Sezerel, Nedim Saban, Aliye Uzunatağan, Asuman Dabak, Ayten Uncuoğlu, Deniz Özerman, Ruhsar Gültekin, Ceren Soylu, Nazlı Tosunoğlu, Müge Akyamaç, Suna Yıldızoğlu, Parla Şenol, Çiğdem Tunç, Mahperi Mertoğlu, Onur Büyüktopçu yer alıyor.

Yediden yetmişe herkesin ilgisini çeken astrolojiyi ve gök cisimlerinin etkilerini merkezine alan filmin kahramanları Burcu (Gözde Mutluer) ve Sinan (Ali Ersan Duru) burçlardan nasibini en eğlenceli şekilde alacak.

Filmin Konusu: Burcu, hayattaki tek takıntısı astroloji olan başarılı bir iş insanıdır. Sinan da onu etkilemek için çeşitli planlar yapmaktadır. ‘Burçlar masası’, Sinan’ın kurnaz planlarına izin vermez ve ona büyük bir sürpriz hazırlar! Gerçek aşkın savunucusu ‘burçlar masası’, Burcu’yu her sabah yeni bir burca uyandıracaktır!

Kostümleri, müzikleri ve keyifli senaryosuyla merak uyandıran ‘Burçlar’ 11 Şubat’ta sinemalarda seyirciyle buluşacak.