SON DAKİKA
27 Mayıs 2019 13:10

SON HABERLER

Yaz ayında 3 romantik dizi kapışacak! Erkenci Kuş’un işi zor!

Sezon bitiyor. Pek çok dizi final yaparken, bazıları da sezon finaliyle ara verecek.

Yaz döneminde ise yeni diziler ekrana gelmeye başlayacak. Ağırlıklı olarak romantik komedi tarzındaki yaz dizileriyle ilgili haberler gelmeye başladı. Ön plana çıkan 2 yeni dizi ve geçtiğimiz yaz başlayan, bu yaz da devam edecek olan Erkenci Kuş dizisi, ekranın yeni rakipleri olacak!

Yaz ekranında romantik komedi dizileri arasındaki rekabette öne çıkan bu 3 dizi ile ilgili olarak Milliyet Gazetesi Yazarı Sina Koloğlu, bakın nasıl bir değerlendirme yapıyor:

“Romantik dizi rekabeti başlıyor!

Özellikle ergen genç kızların merakına mazhar olan dizi günleri geliyor. Bu yaz şu an görülen üç dizide büyük bir rekabet olacağı yönünde… Özellikle genç kızlarımız bu üç projenin çiftlerinden bakalım hangisini daha fazla sevecek?

Abi-abla oldular

Demet Özdemir ile Can Yaman,
‘Erkenci Kuş’ta çoktan abi ve abla oldu.
Tatil arası yapmayacakları duyuruldu.
40 bölüm bitti yani… İki tane iddialı
rakip geliyor.

Hangi şarkı tutacak?

Romantik yazlık dizilerin klipleri önemlidir. Şarkı tuttu mu, dizisi de götürür işi. Kanal D’nin yeni işi ‘Afili Aşklar’ın şarkısı buna örnek. Klip tuttu. Burcu Özberk söylüyor. Beste ve söz de önemli tabii ki hatırlatmadan geçmek olmaz. Söz ve müzik Aslı Demirer ile Safa Hendem ikilisine ait… Demirer’i Akustikhane’deki performansında dinledim, tertemiz söylüyor. Pop müzikte iyi işler yapıyor. Hendem de piyasanın bildiği isimlerden. Sanırım bu işiyle çok teklif alacaktır. Gelelim işin dizi tarafına… Özberk ile Çağlar Ertuğrul çifti ilk fragmanda ‘iyi çift olduk’ sinyalini veriyor. Ben sevdim onları.

Ee onlar da pek tatlı olmuş

Yaz döneminin bir iddialı çifti de Furkan Andıç ile Aybüke Pusat olacak. ‘Her Yerde Sen’ dizinin adı ve de aslında Zeynep Bastık’ın söylediği bir şarkı… Bu vesileyle parçanın tekrar bir keşfi söz konusu olabilir. Bilmiyordum şarkıyı dinledim, temiz bir iş… Ses yanı sıra, çalım ve kayıt da tatminkâr ve hoş. Bu ikili de pek samimi olmuş. “

İlgili Haberler