Ana sayfa Dizi Haberleri Yeni dizisi Ah Canım Hayat’ta İlhan Şen’in partneri kim oldu? İşte açıklıyoruz!

Yeni dizisi Ah Canım Hayat’ta İlhan Şen’in partneri kim oldu? İşte açıklıyoruz!

tarafından sule sule

TelevizyonGazetesi.com / Detay –En son Aşk Mantık İntikam dizisinde gerçekleştirdiği kariyer sıçramasının ardından İlhan Şen, dur durak bitmeden çalışmaya devam ediyor. Son dizisi bitmeden yeni projesini belirleyen yakışıklı oyuncu çok yakında yine hayranlarının karşısına çıkacak. Peki İlhan Şen’in yeni dizisindeki partneri kim olacak?

Fox TV ekranında yayınlanan Aşk Mantık İntikam dizisi, geçtiğimiz yaz dönemin en başarılı yapımı olarak öne çıkmıştı. Bu dizi başrolü Burcu Özberk’le paylaşan İlhan Şen’in de kariyerinde büyük bir çıkış yapmasını sağlamıştı. Geçen sene yaz dizisi olarak başlayan ve büyük bir ilgiyle izlenen Aşk Mantık İntikam dizisi iki hafta önce sona erdi.

İlhan Şen, daha Aşk Mantık İntikam sona ermeden yeni projesini belirlemişti bile. Dizinin sona ermesine yakın birçok teklif alan yakışıklı oyuncu Süreç Film’in ATV için çekmeye hazırlandığı Ah Canım Hayat dizisiyle anlaştı. Dizide İlhan Şen’e eşlik edecek kadın oyucu da belli oldu.

Gazeteci Birsen Altuntaş’ın haberine göre Ah Canım Hayat dizisinde İlhan Şen’e, son dönemin başarılı oyuncularından Deniz Işın eşlik edecek. 2019 yılında Her Yerde Sen dizisiyle setlere adım atan başarılı oyuncu Atiye ve İyi Günde Kötü Günde’den sonra rol aldığı üçüncü dizisi olan Sefirin Kızı ile dikkatleri üzerine çekti. Deniz Işın bu dizide abisinin intikamını almak isteyen Sahra karakterini canlandırdı.

Deniz Işın, Sefirin Kızı’nın sona ermesinden sonra Masumiyet dizisinde rol aldı. Ömrü uzun olmayan Masumiyet’ten sonra da Exxen için çekilen efsane dizi Leyla ile Mecnun’un yeni Leyla’sı olarak seçildi. Başarılı oyuncu şimdi başrolünü İlhan Şen’le paylaşacağı Ah Canım Hayat ile yeniden hayranlarının karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

Yeni dizi Ah Canım Hayat ile ilgili henüz çok fazla bilgi yok. Senaryosu Nalan Savaş Merter’e ait olan dizinin yönetmen koltuğunda Yıldız Hülya Bilban oturacak. Ah Canım Hayat isimli dizide ayrıca Müttalip Müjdeci ve Nimet İyigün’ün de rol alacak.