Ana sayfa Dizi İzle Yeni Gelin 61. Bölüm – Hain Damat

Yeni Gelin 61. Bölüm – Hain Damat

tarafından ker_def

Yapımcılığını Süreç Film Ali Gündoğdu’nun üstlendiği, Yeni Gelin’de başrollerindeki Jessica May ve Tolga Mendi’nin yanı sıra Mustafa Avkıran, Sema Keçik, Dağhan Külegeç, Yonca Şahinbaş, Zeynep Kankonde, Lale Başar ve Renan Bilek gibi usta oyuncular da yer alıyor. Dizinin geçen sezonki başarılı gidişatının bozulduğu gözlemleniyor. Final yapması beklenen Yeni Gelin dizisinin 61. bölümü 10 Kasım Cumartesi akşamı Show TV ekranında izleyicilerle buluştu. 61. bölümden önemli sahneler youtube resim sayfasında yayınlandı.

Videodan başlıktaki sahneyi izleyebilirisiniz.

Peki 61. bölümde neler yaşandı? Detaylar şöyle:

Ayşe’nin intikamı çok ağır olmuş; Bella, ölümle burun buruna gelmiştir. Artık Kalender Ağa tarafından affedilme ihtimali hiç yoktur. Bundan sonra konaktan içeri adımını dahi atamayacaktır. Çünkü Kalender Ağa, Bozok Konağı’nda yeni bir dönemi başlatmıştır. Kumaların, aşiret düzeninin, entrikaların hiçbirinin bu düzende yeri yoktur. Bozoklar bundan sonraki hayatına çekirdek aile olarak devam edecektir.

Kalender Ağa, her şeyi yoluna koymuş gibi görünse de Hazar, günden güne umudunu kaybetmektedir. Çünkü artık ayağa kalkmak istemektedir. Bu yüzden tüm riskleri almaya razıdır. Ya yürüyecek ya da hayatının sonuna kadar tekerlekli sandalyeye mahkûm olacaktır. Ödeyeceği bedeli göze alarak büyük kararı verir, ameliyat masasına yatar. Hazar, hayal ettiği gibi bebeğini kucağına alabilecek midir? Tüm Bozokların merakla cevabını beklediği soru budur.

Bella’nın hamileliği ilerlemiş, doğumuna sayılı günler kalmıştır. Tek istediği, Hazar’ın iyileşmesi ve bebeğini sağlıkla kucağına almaktır. Yeni gelinimizin hayalleri gerçek olacak mıdır? Asiye, hayallerindeki gibi beyaz gelinliği giyip yıllardır beklediği evlilik cüzdanını almak, Nazgül, Kağan’la mutlu günlerine dönmek, Ayşe ve Möhteber’se konağa geri dönmek istemektedir. Bozok Kadınları, hayallerine kavuşacak mıdır?