SON DAKİKA
2 Şubat 2023 17:03

SON HABERLER

Yeter artık! Serenay Sarıkaya çok sert sözlerle isyan etti!

Serenay Sarıkay, son 24 saat içinde instagram’da hem annesi Ümran Seyhan ile gülümseyen pozunu yayınladı hem de hikaye bölümünden hakkındaki iddialar için sert bir açıklama yaptı.

Ünlü oyuncunun Cem Yılmaz’dan ayrıldığına yönelik iddialar vardı.Ayrıca Deniz Bulutsuz ve Ozan Güven’in ortak arkadaşı olan Serenay Sarıkaya şiddet olayına tepkisiz kaldığı yönünde eleştiriler almaktaydı. Oyuncu, kendisini ilgilendirmeyen konularda ana kahraman yapılmasına da isyan etti.

İşte Serenay Sarıkaya’nın sert sözlerle yaptığı açıklaması:

“Yahu bir insanın bu kadar da üstüne gelinmez ki! Sesi çıkmıyor diye bu kadar da ileri gidilmez ki artık!!! Üstelik sonu gelmiyor, bitmiyor, bitmiyor. Daha birini iyileştiremeden, daha da serti zaten hazırda bekliyor. “Bu mesleği seçmenin bedellerinden”, “olacak o kadar ünlüsün”, “isminin olduğu her şey çok okunuyor, dikkat çekiyor”, “sesimizi çıkarmayalım büyümesin” deniyor. Kabul etmiyorum!!… Sınırı aşalı çok oldu! Ne kolay oldu insanların hayatına iftiralar atmak, sınır, etik, ahlak bilmeden saldırmak… Ben her iftiraya yok öyle değil diyemem ki. Bu ne kadar yorucu… Ama özellikle sosyal medyada bir sesin, varlık belirtin yoksa, sanki bütün varsayımlar gerçekmiş gibi bir de senelerce üzerine yapışıyor.

Bir süre sonra senin başkaları tarafından bilinen kimliğin haline geliyor bütün bu saçmalık. Ben bunların hiçbiri değilim ki… Ben de bir insanım, benim de duygularım var. Sanatçı kişiliğim sebebiyle neden hep bir entrika olmak zorunda ismimin geçtiği her konuda. Neden beni ilgilendirmeyen konuların da ana kahramanı olmak zorundayım? Bunun usturuplu, ahlaklı bir yolu yok mu yahu? Halbuki her şeyim ortada, bir gizemim de yok ki. İşlerim ortada, duruşum ortada, ne yaşadığım belli, neye inandığım belli, neyi temsil ettiğim belli, neyin arkasında durduğum belli. Buna rağmen; seni olduğun gibi asla yansıtmayan varsayımların bir tezahürü olduğun yanılsamasına herkesin delilercesine inanma isteği neden?… Bu çok eskide kalmadı mı artık? Güzel olanı değil de, kötü olanı, yanlış olanı çoğaltmak mı güzele, iyiye taşıyacak bizi? Bu da şiddetin başka türlüsü değil mi? Yeterer…!!!”

Ünlü oyuncu bu isyanı sonrasında twitter’da gündemin ilk sırasına yerleşti. Sarıkaya’nın hayranları da oyuncuya mesajlarıyla destek oldu.

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler