Ana sayfa Dizi Fragmanları Yürek Çıkmazı 22. yeni bölümde baba ve oğul karşı karşıya geliyor!

Yürek Çıkmazı 22. yeni bölümde baba ve oğul karşı karşıya geliyor!

tarafından ker_def

TRT 1 ekranlarının iddialı dizisi Yürek Çıkmazı, duygu yüklü hikayesiyle 2 Mayıs Salı günü yeni bölümüyle ekranlara geliyor. Baba oğul son kez karşı karşıya gelecek, heyecan iyice artacak.

TRT 1’in güçlü oyuncu kadrosu ve duygu yüklü hikayesiyle ekranlara gelen Yürek Çıkmazı dizisi, 2 Mayıs Salı günü 22’nci bölümüyle izleyiciyle buluşacak. Yürek Çıkmazı; kişilik bozukluğu yaşayan bir adamın ve çocuklarıyla birlikte hayata tutunmaya çalışan bir kadının hikayesini ekranlara taşıyor.

‘Yürek Çıkmazı’nın 2 Mayıs Salı günü saat 20.00’de TRT 1 ekranlarında yayınlanacak 22. bölümünde neler olacak:

Halil, Sefer Göreli’ye ortaklık teklifini iletir. Ali Fuat’ın masum olduğunu kanıtlamak için çıktığı bu yolda şok bir gerçekle karşılaşır. Göreli Ailesi, Ali Fuat’ın kızının yaşadığını biliyor ve uzun zamandır kızın kim olduğunu araştırıyordur. Zeynep’in hayatı tehlikededir, Halil’in en ufak bir hata yapmaması gerekiyordur.

Kader ise Yılmaz’ın sonunu getirecek planı için harekete geçer. Halil, ses kaydını gönderen kişinin Kader olduğunu anlar. Zeynep çok kızgın olsa da Kader davası üzerinden Halil’le birlikte hareket etmeye başlar.

Seray’ı dershaneden bir erkek arkadaşıyla gören Yılmaz sinirden deliye döner. Namusunu ayaklar altına aldığını iddia ederek torununu evlendirme kararı alır. Birsen büyük bir yol ayrımına gelir, babası, Seray’a da aynı kaderi yaşatmak üzeredir.

Caner, sırf Halil’in canını yakmak için Armağan’la iş birliği yaparak Zeynep’e yakınlaşmaya çalışır. Fakat Halil buna asla izin vermeyecektir.

Yılmaz oğluna verdiği sözü tutup Halil’in evine gider. Düşman baba oğul, geçmişin tüm sırlarını konuşmak için son kez karşı karşıya gelecektir.

“Yürek Çıkmazı” 22. bölümüyle 2 Mayıs Salı akşamı saat 20.00’de TRT 1’de.