Ana sayfa Dizi Fragmanları Yürek Çıkmazı dizisi 24. bölümde Halil bir iş çeviriyor!

Yürek Çıkmazı dizisi 24. bölümde Halil bir iş çeviriyor!

tarafından ker_def

TRT 1 ekranlarının iddialı dizisi Yürek Çıkmazı, duygu yüklü hikayesiyle 16 Mayıs Salı günü yeni bölümüyle ekranlara geliyor. Halil bir işler çeviriyor…

TRT 1’in güçlü oyuncu kadrosu ve duygu yüklü hikayesiyle ekranlara gelen Yürek Çıkmazı dizisi, 16 Mayıs Salı günü yirmi dördüncü bölümüyle izleyiciyle buluşacak. Yürek Çıkmazı; kişilik bozukluğu yaşayan bir adamın ve çocuklarıyla birlikte hayata tutunmaya çalışan bir kadının hikayesini ekranlara taşıyor. Yürek Çıkmazı’nın yirmi dördüncü bölümünde neler olacak? İşte detaylar:

Baba evinden ayrılıp kendi ayaklarının üstünde durmaya başlayan Birsen hayatının en mutlu günlerini yaşıyordur. Ama Yılmaz onu mutsuz ve pişman etmek için elinden gelen her şeyi yapacaktır. Dündar’a çalışmaya başlayan Caner, Halil hakkında gerçekleri öğrenmek için Yılmaz’a gider, özellikle de Salkım Göreli’nin kim olduğunu öğrenmek istiyordur. Yılmaz bilmiyordur tabii Salkım’ın kim olduğunu, ama biliyormuş gibi davranır Caner’e. Birsen’i işten kovarsan bildiklerimi anlatırım der.

Dündar, Ali Fuat’ın kızının Zeynep olduğundan emindir nerdeyse. Halil içine çekildiği tuzağın farkındadır, Dündar’a gittiğinde onu bekleyen silahlı adamlar olduğunu görür. Halil bu meseleyi çözemezse Zeynep’in hayatı tehlikeye girecektir. Canı pahasına koruyacaktır Zeynep’i.

Yılmaz’ın akıl sağlığı günden güne bozulmaya başlar. Yalnız kalmıştır ve ihanete uğradığını düşünmektedir. Kader, planı için en uygun zaman olduğunu düşünerek harekete geçer.

Zeynep ve Halil ise Kader’in ne yapmaya çalıştığını anlamak için ortak hareket ediyordur. Bu sırada Zeynep Halil’den şüphelenmeye başlamıştır, onun bu “parayı tercih ettim” oyununun arkasında başka bir iş olduğundan emindir. O hala tanıdığı bildiği Halil’dir. Halil her ne kadar yok öyle bir şey dese de Zeynep inanmaz artık.

Yürek Çıkmazı yeni bölümüyle 16 Mayıs Salı akşamı saat 20.00’de TRT 1’de…