SON DAKİKA
15 Eylül 2019 23:54

SON HABERLER

Yüzleşme 1. Bölüm 2. Fragmanı İzle! Masal döner, yıllardır saklanan sır açığa çıkar!

Yüzleşme dizisinin 1. bölümü 5 Mart Salı akşamı izleyicilerle Kanal D ekranında buluşacak. Başrollerini Uğur Yücel, Hande Doğandemir, Engin Öztürk, Yiğit Kirazcı, Zeynep Eronat ve Yeşim Ceren Bozoğlu’nun oynadığı, yapımını T Company’nin üstlendiği “Yüzleşme” dizisinin ilk bölümü büyük merakla bekleniyor. Dizinin 1. bölümünden 2. fragman da yayınlandı. Videodan yeni görüntüleri izleyebilirsiniz.

Masal ismindeki esrarengiz kadının kasabaya gelişi ile yıllardır saklanan büyük sırlar açığa çıkacak ve kasabada artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacak. Çiçek yetiştiriciliği ve esans üreticiliği ile ünlü Kalender Kasabası’nda geçen hikâyede geçmişin intikamı ve sırlarla dolu olaylar gün yüzüne çıkacak.

Masal, geçmişin büyük intikamını almak üzere Kalender Kasaba’sına gelir. Yıllar sonra adım attığı kasabada hiçbir şey eskisi gibi değildir. Karşısına çıkan tehlikeler, Masal’ın kasabadaki almak istediği topraklara engel olacak mı? Genç kadın kasabaya gelişiyle 15 yıldır saklanan sırları açığa çıkarıp, Gonca’nın intikamını alacak mı?

Yüzleşme, 5 Mart Salı 20.00’de Kanal D’de!

İlgili Haberler