SON DAKİKA
18 Eylül 2019 02:10

SON HABERLER

Yüzleşme dizisinin kadrosuna güzel oyuncu da dahil oldu…

Uğur Yücel, Hande Doğandemir ve Engin Öztürk’ü bir araya getiren Kanal D’nin yeni dizisi Yüzleşme’ye bir oyuncu daha katıldı.

Alanya’da çekimleri başlayan iddalı dizinin kadrosuna Dilhan Aras da dahil oldu. Yetenekli oyuncu, Alanya’ya yerleşeceği ve böylesine dev isimlerle çalışacağı için bu aralar çok heyecanlı olduğunu dile getirdi.

Son projeleri Adı Efsane ve Bir Mucize Olsun’un ardından oldukça farklı bir rolle izleyeceğimiz Dilhan Aras, Ömer Faruk Sorak’ın yönetmenliğindeki projede gene göz dolduracağa benziyor.

Senaryosunu Altuğ Küçük’ün İsa Yıldız ve Pelin Karamehmetoğlu ile birlikte yazdığı, yönetmen koltuğunda Ömer Faruk Sorak ve Burak Arlıel’in oturduğu dizinin kadrosunda birbirinden başarılı isimler yer alıyor.


Başrollerini Uğur Yücel, Hande Doğandemir, Engin Öztürk, Yiğit Kirazcı, Zeynep Eronat ve Yeşim Ceren Bozoğlu’nun paylaştığı Yüzleşme’de; Şerif Sezer, Mesut Akusta, Macit Koper, Durul Bazan, Gülsim Ali, Darda Yasir Yenal, Gözde Çığacı, Müfit Kayacan ve Yeşim Gül de yer alıyor.

Kanal D’nin; yapımı T Company, yapımcılığı Bülent Turgut’a ait yeni dizisi Yüzleşme’nin tanıtımları da ilgi görüyor.

Senaryosunu Altuğ Küçük’ün yazdığı yönetmenliğini Ömer Faruk Sorak ve Burak Arlıel’in üstlendiği dizi merakla bekleniyor .

YÜZLEŞME DİZİSİNİN KONUSU NEDİR?

Ailesinden yadigar çiçek yetiştirme ve esans üretimi işiyle uğraşan Fikret’in (Uğur Yücel) ‘Özüm gibi, gözüm gibi büyüttüğüm kızım kayıp, bir o yok, bir de kokusu yok’ dediği tanıtım, izleyenlere duygusal anlar yaşattı.

Çiçek yetiştiriciliği ve esans üreticiliği ile ünlü Kalender Kasabasında geçen hikayede; 15 yıldır saklanan büyük sırlar açığa çıkacak ve kasabada artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacak.

İlgili Haberler