SON DAKİKA
18 Temmuz 2019 18:10

SON HABERLER

Zalim İstanbul 1. Bölüm 2. Fragmanı İzle

Kanal D’nin adeta üzerine titrediği Zalim İstanbul dizisinden bir fragman daha geldi. Günlerdir hem ekranda hem de dijital ortamda tanıtımları yapılan Zalim İstanbul dizisinin 1.bölümünden 2. fragman yayınlandı. Videodan dizinin 1. bölümünden 2. fragmanı izleyebilirsiniz. İlk bölümün 1 Nisan Pazartesi günü ekranda yerini alacağını hatırlatalım.

Başrollerinde; Fikret Kuşkan, Deniz Uğur, Mine Tugay, Ozan Dolunay, Simay Barlas, Berker Güven, Bahar Şahin, Sera Kutlubey, İdris Nebi Taşkan, Ayşen Sezerel ve Gamze Demirbilek’in yer aldığı dizinin ilk bölümü büyük merakla beklenmekte.

Bir yanda kendini bir oyunun içinde bulan Seher, diğer yanda oyunun kurallarını koyan Karaçay Ailesi… Kesişen bu yolda kim daha masum, kim daha cesur?

Antakya’da kolay bir hayat geçirmeyen Seher, evlatları için hem yaşamla hem de arkasında dönen pazarlığın getirdiği zorluklarla mücadele etmeye çalışırken, evlerine düşen ateşle kendini ve ailesini İstanbul’da bulur.

İstanbul’da ise olaylar, tekerlekli sandalyeye mahkum Nedim Karaçay’ın etrafında dönmektedir. Agah, yeğeni Nedim’e sakat kaldığından itibaren destek olur. Tek amacı,  kendilerine bir şey olması halinde, abisinden yadigar kalan Nedim’e bakacak bir kişinin olmasıdır. Bu yüzden evin çalışanı kadından onu evlendirmek için bir gelin adayı bulmasını ister. İşte Seher ve Agah Karaçay’ın yolları bur noktadan sonra kesişir…

Zalim İstanbul Pazartesi saat 20.00’da Kanal D’de başlıyor!

İlgili Haberler