SON DAKİKA
17 Eylül 2019 01:54

SON HABERLER

Zuhal Topal, Kıbrıs’tan ev aldı! Kızıyla yeni evindeki dans videosuyla rekor kırdı!

Televizyongazetesi/Detay – Ünlü oyuncu ve sunucu Zuhal Topal, eşi Korhan Saygıner ve kızı Lina ile birlikte Fox Tv’deki programın sezon arası verir vermez tatile gitmişti.

Kıbrıs’ta bir otelde uzun süredir tatil yapan Zuhal Topal’ın dün yaptığı bir paylaşımla Girne’de bir ev aldıkları öğrenildi.

Topal, yeni satın aldıkları Bellapais bölgesindeki evlerinin havuz başında çekilen bir fotoğrafını “Evimiz resmi olarak açılmıştır” notuyla instagram sayfasından paylaşmıştı.

Zuhal Topal bugün de evinin salonunda kızı Lina ile gecelikleriyle yaptıkları dans şovu paylaştı.

Zuhal Topal’ın takipçileri videoyu beğeni yağmuruna tuttular ve bir saate yakın bir süre içinde 216 binden fazla beğeni yağdırdılar.

İşte Topal’ın o paylaşımı:

Herkese mutlu haftalaaarr👻 #maşallah🧿 #annekızeğlencesi #minniemouse #pijama #dans #müzik #yaz #tatil #anıyakala #myprencess #takitaki #onlygoodvibes #summer #sunnyday #funnyday #home #mutluluk #mutluhaftalar

ZUHAL TOPAL KİMDİR?

Zuhal Topal Türk sinema tiyatro ve dizi oyuncusudur. 23 Eylül 1976 yılında İstanbul’da doğmuştur. Tiyatro oyunculuğu başta olmak üzere, dizi ve film oyunculuğu yapmaktadır.

Üniversite sınavlarında Mimarlık Fakültesi iç mimari bölümünü ve aynı zamanda yetenek sınavıyla Müjdat Gezen Sanat Merkezi Tiyatro bölümünü kazandı. Ekranla ilk tanışması ise 1994 yılında Kandemir Konduk’un “Palavra Aşklar” adlı dizisiyle Show Tv’de gerçekleşti.

Zuhal Topal bir çok reklam filmi ve çeşitli organizasyonlarda yer aldı, birçok tv dizisinde, reklam filminde, tiyatro sahnelerinde oyunculuk, dublaj sanatçılığı ve tv sunuculuğu yaptı.

Sihirli Annem dizisinde “Suzan” adlı karakter ile adını geniş kitlelere duyurmuştur. ATV’de yayınlanan Selena adlı dizide “Fitnat Korkmaz” adında kötü bir müdüreyi oynayan Zuhal Topal, Şarkı Söylemek Lazım adlı yarışmada koçu İlhan Şeşen ile yarışmış; halk ve jüri tarafından birinciliği hak etmiştir.

Esra Erol’un programını devralarak 24 Ağustos 2009 tarihinden itibaren 2011 yılına kadar Star TV’de yayınlanan “Zuhal Topal’la İzdivaç” adlı evlilik programı sunuculuğunu yaptı. 2011 – 2013 yılları arasında TRT’de yayınlanan “Avrupa Avrupa” adlı dizide (Nermin Beceren) rolünü canlandırdı.

2012 yılında TRT 1’de Hayata Dair adlı programı sundu. 2012 yılında Kanal D’de yayınlanan “Kazanmak İçin Bir Dakika” adlı yarışma programını sundu. 2014 yılında Kanal D’de hafta içi her gün saat 13.30’da ekrana gelen “Cümbür Cemaat” adlı yarışma programının sunuculuğunu yaptı.

Zuhal Topal, 27 Ağustos 2008 tarihinde şarkıcı ve müzisyen Korhan Saygıner ile evlendi. Lina (d.1 Kasım 2013) adında bir kızı vardır.

Zuhal Topal, 17 Eylül 2015 tarihinden 17 Ağustos 2016 tarihinde kadar Fox TV’de evlilik programı sundu. Sunuculuğu oyunculuktan daha çok tervih etmeye başlayan Zuhal Topal, son olarak Fox TV’de yemek yarışması sunmaya başlamıştır.

İlgili Haberler