SON DAKİKA
18 Ağustos 2019 06:15

SON HABERLER

Zuhal Topal’ın annesini gören hayranları çok şaşırdı!

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Ünlü oyuncu ve sunucu Zuhal Topal, geride bıraktığımız sezon yemek programı ile Fox TV ekranında bir hayli başarılı sezon geçirmişti.

Yeni sezon öncesinde Girne’deki evinde tatilin keyfini ailesiyle birlikte havuzlu villasında yaşayan Zuhal Topal, instagram hesabından yaptığı paylaşımlarla hayranları ile etkileşimde kalmaya devam ediyor.

Topal, bugün tbt paylaşımı yaptı ve 5 yaşındaki halini takipçilerine gösterdi. Fotoğrafta Topal’ın annesini gören hayranları bir hayli şaşırdı.

Bir takipçisi, “Annendeki asalete duruşa bayıldım” diye not yazdı. Zuhal Topal, bu mesaja emoji ile teşekkür etti.

Bir başka hayranının annesinin çok güzel olduğunu ve kendisinin de annesine benzediği şeklindeki sözlerine de kalp emojisi ile yanıt veren Topal, 5 yaşındaki hayliyle bir hayli şaşırttı.

İşte o paylaşım:

5 yaşında ben👻 ve annem❤️🧿 #tbt

ZUHAL TOPAL KİMDİR?

Zuhal Topal Türk sinema tiyatro ve dizi oyuncusudur. 23 Eylül 1976 yılında İstanbul’da doğmuştur. Tiyatro oyunculuğu başta olmak üzere, dizi ve film oyunculuğu yapmaktadır.

Üniversite sınavlarında Mimarlık Fakültesi iç mimari bölümünü ve aynı zamanda yetenek sınavıyla Müjdat Gezen Sanat Merkezi Tiyatro bölümünü kazandı. Ekranla ilk tanışması ise 1994 yılında Kandemir Konduk’un “Palavra Aşklar” adlı dizisiyle Show Tv’de gerçekleşti.

Zuhal Topal bir çok reklam filmi ve çeşitli organizasyonlarda yer aldı, birçok tv dizisinde, reklam filminde, tiyatro sahnelerinde oyunculuk, dublaj sanatçılığı ve tv sunuculuğu yaptı.

Sihirli Annem dizisinde “Suzan” adlı karakter ile adını geniş kitlelere duyurmuştur. ATV’de yayınlanan Selena adlı dizide “Fitnat Korkmaz” adında kötü bir müdüreyi oynayan Zuhal Topal, Şarkı Söylemek Lazım adlı yarışmada koçu İlhan Şeşen ile yarışmış; halk ve jüri tarafından birinciliği hak etmiştir.

Esra Erol’un programını devralarak 24 Ağustos 2009 tarihinden itibaren 2011 yılına kadar Star TV’de yayınlanan “Zuhal Topal’la İzdivaç” adlı evlilik programı sunuculuğunu yaptı. 2011 – 2013 yılları arasında TRT’de yayınlanan “Avrupa Avrupa” adlı dizide (Nermin Beceren) rolünü canlandırdı.

2012 yılında TRT 1’de Hayata Dair adlı programı sundu. 2012 yılında Kanal D’de yayınlanan “Kazanmak İçin Bir Dakika” adlı yarışma programını sundu. 2014 yılında Kanal D’de hafta içi her gün saat 13.30’da ekrana gelen “Cümbür Cemaat” adlı yarışma programının sunuculuğunu yaptı.

Zuhal Topal, 27 Ağustos 2008 tarihinde şarkıcı ve müzisyen Korhan Saygıner ile evlendi. Lina (d.1 Kasım 2013) adında bir kızı vardır.

Zuhal Topal, 17 Eylül 2015 tarihinden 17 Ağustos 2016 tarihinde kadar Fox TV’de evlilik programı sundu. Sunuculuğu oyunculuktan daha çok tercih etmeye başlayan Zuhal Topal, son olarak Fox TV’de yemek yarışması sunmaya başlamıştır.

İlgili Haberler