Zuhal Topal’ın kötü haber eleştirisi

25 Mayıs 2017 Perşembe, 22:49
Zuhal Topal’ın kötü haber eleştirisi

Zuhal Topal: “Ne kötü haberi sadece yaz tatili”
İzdivaç programı sunucusu Zuhal Topal, programının biteceğine ilişkin basına yansıyan haberlerle ilgili Instagram hesabı üzerinden açıklamalarda bulundu.

Sunucu ve oyuncu Zuhal Topal, geçtiğimiz gün basına yansıyan “Kötü haberi Zuhal Topal verdi! Programı yakında bitiyor” haberlerine son noktayı, sosyal paylaşım sitesi Instagram üzerinden yaptığı açıklamayla koydu.

İşte o açıklama:
Basına yansıyan haberleri görünce ben de sizler gibi şaşırdım. Arayanlara, mesaj yazanlara, sosyal medyadan yazanlara buradan tek ve gerçek bir açıklama yapmak istedim. Dün akşam Arnavutköy’de bir mekandan çıkarken basın mensubu arkadaşlarla karşılaştım. İzdivaç programının kaldırılıp kaldırılmayacağı hakkında gelen sorulara “Program yakında bitiyor. İlk yapacağım şey tatile çıkmak” diyerek, programların yaz tatiline girdiğini söyledim; fakat bugün her yerde “Zuhal Topal kötü haberi verdi!” başlıklı haberleri okuyunca, ben de sizler gibi şaşırdım: “Ne kötü haberi arkadaşlar, önümüzdeki ay tüm programlar gibi yaz tatiline gireceğiz”

zuhal topal haberleri için