SON DAKİKA
8 Aralık 2022 23:28

SON HABERLER

Plajda bile çizme giyiyor! Sefirin Kızı dizisinde Neslihan Atagül’ün ayakkabılarını topa tuttular!

Televizyongazetesi.com/Detay- Dün akşam (9 Kasım Pazartesi) 27. bölümü ile ekrana gelen Sefirin Kızı dizisini izleyenlerin rahatsızlık duyduğu bir konu yorumlarda ön plana çıkmakta. Dizide Nare karakterine hayat veren Neslihan Atagül’ün sürekli çizme giymesi eleştiri konusu oldu. Hatta iki bölümdür plajda bile çizme giydiği sahneler eleştirilmekte.

Engin Akyürek ve Uraz Kaygılaroğlu ile birlikte dizinin başrolünde oynayan Neslihan Atagül, Nare karakteriyle farklı bir tarz ortaya koyuyor her bölüm. Kimi zaman kıyafetleri eleştiri konusu olurken, en çok da ayakkabılarına takılıyor izleyici.

Neslihan Atagül’ün dün akşam ekrana gelen yeni bölümde plajda yine siyah çizme giymesi kimi dizi izleyicilerinin olumsuz yorumlarına neden oldu. Üzerindeki turuncu elbise çok beğenilen ve oyuncunun fiziğine de övgü dolu yorumlar yapılırken, çizmeler ise yine eleştiri konusu oldu.

İzleyenlerden bazıları Neslihan Atagül’ün bir röportajında çizme giymeyi çok sevdiğine atıfta bulunarak, kıyafet ve ayakkabı seçimlerini kendisinin yaptığı kanısını taşıdıklarını ifade ediyorlar.

Bazı izleyiciler ise “Kim giydiriyor?” diyerek kostüm ekibine seslenirken, pek çok izleyici de “Bıktık artık, yeter, gına geldi” şeklinde söylemlerde bulunuyorlar.

Oyuncunun neredeyse her hafta mutlaka çizme giydiği görülmekte. Kimi zaman mini etekle siyah-kahverengi-beyaz renklerde çizmeler giyerken, kimi zaman da pantolon giyse bile kısa bot şeklinde ve genelde kovboy tarzında ayakkabılar giymesi dikkat çekiyor.

Artık bazı izleyiciler için göze batan ve kimi zaman da göz yorduğu anlaşılan bu çizme giyme meselesi, sosyal medyada da gittikçe daha çok konuşulmaya başlandı. Atagül’ün kendi tercihi mi, yoksa kostüm ekibinin bir seçimi mi bilinmez ama izleyicinin bu çizme konusuna fena taktığı da yorumlardan görülmekte!

İşte bu hafta yayınlanan bölümdeki o plaj sahnesi ve Neslihan Atagül’ün hiç beğenilmeyen çizmeleri!

İşte gelen yorumlardan bazıları:

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler