Ana sayfa Sosyal Medya 2023’ün en iyi yüzü olan Türk oyuncu şaşırttı! Sıla Türkoğlu 2. sıradayken Hande Erçel, Kerem Bürsin gibi isimler de listede…

2023’ün en iyi yüzü olan Türk oyuncu şaşırttı! Sıla Türkoğlu 2. sıradayken Hande Erçel, Kerem Bürsin gibi isimler de listede…

tarafından zk zk

TelevizyonGazetesi.com/Detay – Türk dizilerinin 10 yılı aşkın bir süredir yurtdışında giderek daha da artan bir şekilde rağbet görmesi ile birlikte oyuncularımızın da şöhreti artıyor. Uluslararası alanda isimleri daha çok duyulmaya başlayan pek çok isim, rol aldıkları yapımlarla yerli hayranlarının yanı sıra büyük bir hayran kitlesine de sahipler.

Dizilerimizin dünyanın pek çok ülkesinde yayınlanması ve rekorlar kıran gösterimleri ile birlikte çeşitli kurum, kuruluş ve organizasyonların ödül törenlerinden de başarılı sonuçlar alıyor. Oyuncularımızın, dünya çapında tanınan yüzler haline gelmeleriyle birlikte, internet üzerinden yapılan oylamalarla öne çıktıkları da görülmekte.

Son olarak tüm dünyadan hayranlarının oylarıyla seçilen ‘Top Face In The World 2023’listesinde bazı Türk oyuncular öne çıktı. Birinci sırada da yine bir Türk oyuncunun yer alması, listenin Türkiye’de daha çok dikkatini çekmesini de sağladı.

Yemin dizisiyle tanınan Halil İbrahim Ceyhan, Kanal 7’nin günlük dizisiyle birlikte dünya çapında bir üne kavuştuğunu da gösterdi sonuçlara göre! Ceyhan, 2023’ün dünyadaki en Top yüzü olurken, 2. sırada ise Kızılcık Şerbeti dizisiyle ekranlara gelmekte olan Sıla Türkoğlu var.

blank

Sen Çal Kapımı dizisinin 80’den fazla ülkede yayınlanması ile birlikte başrolde yer alan Hande Erçel ve Kerem Bürsin’in uluslararası alandaki şöhreti de katlanarak büyüdü.

blank

blank

blank

Hayranları tarafından yapılan oylamada dünyanın pek çok ülkesinden farklı oyuncuların, ünlü isimlerin öne çıktığı listede ayrıca Özge Yağız 9, Gökberk Demirci 15., Ayça Ayşin Turan 44., Burak Özçivit 54. ve Onur Seyit Yaran da 65. sırada yer almakta…

blank blank blank blank blank