Ana sayfa Dizi Haberleri 40’ı çıktı, Yasak Elma’ya geldi, 1 yaşına sette girdi! Dizinin Halit Can’ı minik Kuzey’e parti

40’ı çıktı, Yasak Elma’ya geldi, 1 yaşına sette girdi! Dizinin Halit Can’ı minik Kuzey’e parti

tarafından zk zk

Televizyongazetesi.com/Detay – Pazartesi akşamları Fox TV’de yayınlanan Yasak Elma dizisinde bir oyuncu var ki adeta gözümüzün önünde büyüyor. Dizide Halit ve Yıldız’ın çocukları Halit Can’ı oynayan minik Kuzey Gezer, tam 40 günlükken geldi sete ve 9 Eylül 2019 doğumlu.

Neredeyse gözünü sette açan sevimli oyuncu, hem Yasak Elma’daki tüm setin hem de ekran başındaki izleyicilerin maskotu oldu adeta. Dizinin ayrılmaz bir parçası olmasının yanı sıra, annesini oynayan Eda Ece’nin kucağından set aralarında bile inmiyor. Eda Ece’nin neredeyse ikinci annesi gibi olduğu Kuzey’in dün doğum günüydü.

Eda Ece, sık sık Kuzey Gezer ile fotoğraflarını, videolarını instagram sayfasından paylaşıyor. Minik Kuzey’in hem Eda Ece’ye hem de setteki diğer oyunculara çok alıştığı, set ortamında da çok sakin olduğu paylaşımlardan anlaşılmakta. O neler olduğunu pek anlamasa da izleyicinin gözü önünde 1 yaşına girdi bile!

Minik oyuncunun dün yaş günü dolayısıyla kesilen pastanın fotoğrafı ile Eda Ece, manevi oğlu gibi olan Kuzey’in doğum gününü instagram sayfasından kutladı. Bir başka kutlama ise Şevval Sam’dan geldi.

Sam, “Karpuzumuz” diye seslendiği minik Kuzey’in doğum gününü sosyal medyadan onunla çekilen bir fotoğrafla kutladı. Yasak Elma dizisi, muhtemelen büyüdüğünde Kuzey Gezer’in hayatından çok önemli bir yerde duruyor olacak, her ne kadar kendisi bu günlere hatırlamayacak olsa da…

Yapılan paylaşımlar da onun adına tarihe bir not düşmek gibi adeta! İşte minik oyuncu için Şevval Sam ve Eda Ece’nin paylaşımları ve Kuzey’in ilk günlerden bugüne çeşitli fotoğrafları:

blank

blank

blank

blank

blank

blank

blank

blank

blank

blank

blank

blank