Ana sayfa Dizi Haberleri 6 yıl sonra bile Çağatay Ulusoy’un dizilerle ilgili kararlılığı devam ediyor!

6 yıl sonra bile Çağatay Ulusoy’un dizilerle ilgili kararlılığı devam ediyor!

tarafından ker_def

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Ünlü oyuncu Çağatay Ulusoy, son yıllarda birbirinden farklı projeler için kamera karşısına geçti ama bu yapımların hepsi dijital projelerdi.

Geçen yıl büyük heyecan yaratan Süslü Korkuluk isimli dizinin tv8 ekranında yayınlanması planlanmış ama bütçede anlaşma sağlanamayınca proje, Terzi ismiyle Netflix için çekilmişti.

En son 2016 – 2017 sezonunda Çağatay Ulusoy’un televizyon ekranında gören dizi hayranları, uzun süren, haftanın her günü yeni bölümü yayınlanan bir televizyon yapımında ünlü oyuncuyu görememenin hasretini çekiyor.

Adını Feriha Koydum isimli, 2011 ile 2012 yılları arasında yayınlanan diziyle parlayan oyuncu, ardından da Medcezir ile popülerlik konusunda müthiş bir sıçrama yapmıştı.

Ardından 39 bölüm süren İçerde dizisindeki Sarp karakteri ile ekranda izleyebildiğimiz Çağatay Ulusoy, sonraki süreçte ise dijital projelerde yer almayı kendisine bir kural gibi gördü.

Hakan Muhafız dizisiyle Netflix’in ilk Türk yerli yapımında başrolde yer alan oyuncu, fantastik bir kahramanlık öyküsü ile çok konuşuldu.

Ardından Blu TV’de ekrana gelen Yeşilçam dizisinde izlediğimiz oyuncu, son olarak da yine Netflix için Terzi isimli projeyi çekti. Ardından Centilmen isimli sinema filminde Ebru Şahin ile bir araya gelen oyuncu, yine Netflix için bu projede bulundu.

Çağatay Ulusoy, son 6 yıllık süreçte televizyon ekranında sadece Menajerimi Ara dizisine 1 bölüm konuk olarak göründü. Bunun dışında hep dijital projelerde yer alan oyuncunun, şimdi de yine bir dijital diziye başlayacağının bilgisi basına yansıdı.

OGM Pictures tarafından hazırlıkları yapılan, 8 bölümlük Netflix dizisi Kubra’da başrolde yer alacak olan oyuncu, yine televizyon projelerinden uzak durma kararlılığını gösterdi.

Kendisine birçok teklif yapıldığı bilinen oyuncu, dijital dizilerde yer alarak daha planlı ve dönemsel yoğunluklu işleri tercih ediyor.

Yağmur ve Durul Taylan kardeşlerin yönetmenliğini üstlendiği Kubra isimli yeni dizi projesinde genel olarak genç oyuncuların yer alacağı ve oyuncu kadrosunun tamamlanması için görüşmelerin devam ettiği gelen bilgiler arasında.