Ana sayfa Dizi Fragmanları Adı Sevgi dizisinde Volkan, Zeynep için her şeyi göze alıyor!

Adı Sevgi dizisinde Volkan, Zeynep için her şeyi göze alıyor!

tarafından ker_def

“Adı Sevgi”, hayallerinin ve umutlarının peşinden koşan mesleğine aşık genç bir öğretmenin, kararlılık, sevgi ve fedakarlıkla verdiği amansız mücadeleyi, öğrencilerde, ailelerde ve bütün kasabada yarattığı değişimi anlatıyor.

atv’nin pazar akşamları yayınlamakta olduğu dizinin 7 bölümü geride kaldı ve reytingler beklentilerin altında gelmeye devam ediyor. Yunus Emre Yıldırımer ile Gizem Güneş’in başrollerinde yer aldığı Adı Sevgi’nin 1 Mayıs Pazar akşamı saat 20:20’de atv ekranlarına gelecek 8. bölümünde dikkat çeken gelişmeler yaşanacak.

“Volkan, Zeynep’i geri alabilmek için Sarpça’yı ateşe vermeye yemin etmiştir. Ekrem ve Macide kendi yarattıkları canavarı engellemeye çalışsa da, Volkan’ın hedefindeki Esma ve Gülendam, kabus dolu anlar yaşarlar. Emir’in soracağı hesap Volkan ve ailesi için acı olur.

Mehmet’in ortadan kaybolması ise zamana karşı bir yarışı başlatır. Emir ve Elif, Mehmet’i bulup eve döndürmek isterken, Volkan’ın hamlesi hayati bir hatayı beraberinde getirir.

Acı olaylar, Doğukan ve Esma’yı daha da birbirine bağlarken, Zahit torununu, Doğukan’dan uzak durması konusunda net bir şekilde uyarır. Bu uyarının altında yatan Doğukan’la ilgili büyük sır herkesin hayatını değiştirecektir. “