Ana sayfa Dizi Magazin Haberleri Adım adım finale giden Show TV dizisine Yeşim Ceren Bozoğlu dopingi yapıldı!

Adım adım finale giden Show TV dizisine Yeşim Ceren Bozoğlu dopingi yapıldı!

tarafından ker_def

Show TV’nin beğeniyle izlenen, yapımını BKM’nin üstlendiği dizisi ‘Gelsin Hayat Bildiği Gibi’ye sürpriz bir isim konuk oluyor.

Ünlü oyuncu Yeşim Ceren Bozoğlu, ‘Arzu’ karakteriyle seyirci karşısına çıkacak. Dizide Mustafa Açılan’ın hayat verdiği ‘Araz’ın annesi olarak hikayeye dahil olan Bozoğlu izleyicileri şaşırtacak.

‘Araz’ın yıllardır yolunu gözlediği ve her yerde aradığı annesi ‘Arzu’ ile karşı karşıya gelince neler yaşayacakları büyük merak konusu.

Proje tasarımı ve senaryosu Gani Müjde’ye ait dizinin Mayıs ayı sonunda izleyicilere veda etmesi bekleniyor. Reytingleri de düşen dizinin adım adım finale gittiğini hikayedeki olayların teker teker çözülmesi ile izleyiciler daha net hissedecek gibi gözüküyor.

‘Gelsin Hayat Bildiği Gibi’nin oyuncu kadrosunda Ertan Saban, Özge Özberk, Devrim Özkan, Pamir Pekin, Nilsu Berfin Aktaş, Mustafa Açılan, Özgü Delikanlı, Ayşe Kırca, Sanem Babi, Onur Özer, Rojbin Erden, Ali Berge, Furkan Murat Uğur, Murat Göçmez, Melisa Bostancıoğlu ve Attila Olgaç gibi deneyimli ve genç isimler bir arada yer alıyor.

‘Gelsin Hayat Bildiği Gibi’, yeni bölümüyle Perşembe akşamı saat 20.00’de Show TV’de.