Ana sayfa Dizi Fragmanları Adım Farah dizisinde 5. bölüm dengelerin tümden değişeceği bir bölüm olacak!

Adım Farah dizisinde 5. bölüm dengelerin tümden değişeceği bir bölüm olacak!

tarafından ker_def

Demet Özdemir ile Engin Akyürek ikilisinin başrolünde yer aldığı Adım Farah dizisinin 5. yeni bölümü 29 Mart Çarşamba akşamı izleyicilerle buluşacak.

Yeni bölümde Farah ile Tahir arasında yakınlaşmanın başladığı ilk sahneler merakla bekleniyor. Ayrıca Tahir’in Ağa ile karşı karşıya geleceği ve hikayenin içinde tüm dengelerin değişeceği bir süreç başlıyor.

Adım Farah dizisinin 5. yeni bölümünde Tahir’den gelen donör müjdesi ile Farah, Mehmet’e tanıklık yapmaktan vazgeçer.

Mehmet’in Farah’ın peşini bırakmaya hiç niyeti yoktur. Olayların ardından Aga ile Tahir büyük restleşirler ve Tahir için hem Farah’ı hem de kendisini koruması gereken belirsiz bir süreç başlar. Farah’ın inadını güzellikle kıramayacağını anlayınca; Mehmet oyunu daha sert oynamaya karar verir.

Amacı Farah’ın sınır dışı edileceğini sanmasını sağlayıp tanıklığa zorlamaktır. Olayların beklenmedik bir şekilde kontrolden çıkmasıyla ise Farah’ın deport korkusu gerçeğe dönüşür.

Tahir, Farah’ı kurtarmak için artık zamana karşı yarışmak zorundadır. Farah, Tahir’in de çabasıyla kurtulur belki ama bu macera Tahir ve Farah’ın öngöremediği yeni bir problemin de kapısını aralamıştır.