SON DAKİKA
2 Ekim 2022 05:24

SON HABERLER

Afili Aşk 22. bölüm ön izleme; Ayşe’nin ani değişimi Kerem’i şaşırtıyor!

Afili Aşk 22. Bölüm Ön İzlemesi yayınlandı. Burcu Özberk ve Çağlar Ertuğrul’un başrollerinde yer aldığı dizinin yeni bölümünden detaylar ortaya çıkmaya devam ediyor. Ayşe’deki ani değişim Kerem’i şaşırtıyor! İkili arasında yaşanacak olan gelişmeler ise merak konusu… Videodan detayları izleyebilirsiniz.

22. bölümde izleyicileri neler bekliyor? Ayşe’nin zor kararı bölümün özeti konumunda… Afili Aşk 22. bölümü 13 Kasım Çarşamba akşamı saat 20.00’de ekrandaki yerini alacak.

Ceyda’nın Kerem ve Ayşe’nin evliliğiyle ilgili gerçeği Yelda’ya anlatmasından sonra Ayşe zor günler geçirmeye başlar. Kerem ile arası yeni yeni istediği gibi olmaya başlayan Ayşe’nin bir seçim yapması gerekmektedir.

Yelda, Ayşe’yi Kerem’den ayrılması için zorlar. Kerem ise tüm bunlar yaşanırken sadece Ayşe’ye olan aşkı ile ilgilenir. Bunca zaman sonra büyük itirafı yapmıştır ama işler iyice karışmıştır. Ne yapacağı konusunda çıkmaza düşen Ayşe ise bir karar vermek zorundadır.

Afili Aşk yeni bölümüyle Çarşamba 20.00’de Kanal D’de izleyicilerle buluşacak. Dizinin yeni bölümünden dikkat çeken sahneyi videoda bulabilirsiniz.

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler