Ana sayfa Dizi Fragmanları Afili Aşk 23. bölüm ön izleme yayınlandı! Kerem ve Ayşe’nin öpüşme sınavı!

Afili Aşk 23. bölüm ön izleme yayınlandı! Kerem ve Ayşe’nin öpüşme sınavı!

tarafından ker_def

Kanal D ekranında yayınlanmakta olan Afili Aşk dizisi, 20 Kasım Çarşamba akşamı 23. yeni bölümü ile izleyicilerin karşısına çıkacak. Burcu Özberk ve Çağlar Ertuğrul’un başrollerinde yer aldığı dizinin yeni bölümünden en izleme görüntüleri yayınlandı.Yine eğlenceli anlara şahitlik edeceksiniz.

Afili Aşk 23. Bölüm Ön İzlemesini videoda bulabilirsinzi. Kerem, Ayşe’yi öpebilmek için büyük bir çaba sarf ediyor ve sonunda istediğini alıyor! O anlarda Kerem ve Ayşe’nin ilginç halleri beğeni toplayacak.

Peki 23. yeni bölümde başka neler izleyeceksiniz?

Kerem ve Ayşe, birbirlerinden kopamayacakları anlayıp, anlaşmalı evliliklerini inandırmak için harcadıkları çabayı aşkları için harcayacaklar. Kerem ve Ayşe, Yelda’ya bu aşkı inandırabilmek için yeni bir oyuna başlarlar. Kerem derbeder halde dolaşırken bu durumdan en çok endişelenen Yelda olur.

Modamu Ayşe’nin magazine verdiği demeçler yüzünden zor duruma düşer. Kerem hem şirketin, hem de Ayşe’nin kötüye giden imajını düzeltmek için sosyal sorumluluk projesi başlatır; ama, sosyal medyada da peşlerini bırakmayan troller işleri zorlaştırır. Kerem ve Ayşe hem aşkları için, hem de şirket için omuz omuza mücadele verirler. Ancak hiçbir şey kolay olmayacaktır.

Afili Aşk yeni bölümüyle bu akşam 20.00’de Kanal D’de!