SON DAKİKA
1 Ekim 2022 04:44

SON HABERLER

Afili Aşk 24. bölüm ön izleme yayınlandı! Kerem ve Ayşe ayrı kalmaya dayanamıyor!

Kanal D ekranında Çarşamba akşamları yayınlanan Burcu Özberk ve Çağlar Ertuğrul’un başorllerinde yer aldığı Afili Aşk 24. Bölüm Ön İzlemesi yayında! Videodan yeni bölümden yeni görüntüleri izleyebilirsiniz. Kerem ve Ayşe birbirlerinden ayrı kalmaya dayanamıyor! Kerem, soluğu yine Ayşe’nin kapısında alıyor!

Kerem ve Ayşe sevgililiklerinin ilk gününü rüya gibi yaşar. Aşklarının önüne çıkan tüm engellere rağmen geleceğe doğru umutla bakarlar. Ancak Yelda’dan gelen telefonla bütün büyü bozulur. Kerem ve Ayşe’nin sahte evliliğini biri daha öğrenmiştir. Kerem ve Ayşe için ayrılık vakti midir? Ayşe evine geri dönmek zorunda kalır. İki aşık birbirinden ne kadar uzak kalabilecektir? Kerem ve Ayşe gizli gizli bir araya gelmenin yollarını ararlar.

Kerem ve Ayşe sevgili olduklarını ilk günü rüya gibi yaşar. Afili Aşk yeni bölümüyle Çarşamba 20.00’de Kanal D’de! Tüm resimler

Kerem hiç ayrılmayacakları bir formülün peşindedir. İki aileyi sıkı sıkı birbirine bağlayacak bu formül ise yine geçmişte gizlidir. Muhsin ve Ayşe’nin babası Kenan arasında geçmişte yaşanan bir olayın üzerine gitmeye karar verir ve araştırır. Kerem’in öğrendikleri bu iki aileyi bir arada tutmak için yeterli olacak mıdır?

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler