Ana sayfa Dizi Fragmanları Afili Aşk 26. bölüm fragmanı izle; Ayşe, Kerem’i gizli gizli takipte!

Afili Aşk 26. bölüm fragmanı izle; Ayşe, Kerem’i gizli gizli takipte!

tarafından ker_def

Kanal D’nin sevilen dizisi Afili Aşk 26. Bölümü ile 11 Aralık Çarşamba günü ekrandaki yerini alacak.Dizinin yeni bölümünde Ayşe, Kerem’i yakın markaja alıyor! Burcu Özberk ve Çağlar Ertuğrul’un başarılı uyumu ile yaz aylarından bu yana devam etmekte olan Afili Aşk, reytinglerinin düşmesine rağmen yoluna devam ediyor.

Afili Aşk 26. Bölüm Fragmanında Kerem ve Volkan bekarlığa veda partisi düzenlemek istiyor. Ancak Ayşe ve Gonca’nın gazabına uğramaktan korkan ikili buna cesaret edemiyor. Onlardan şüphelenen Ayşe ise Kerem’i yakın takibe alıyor ve onu izlemeye başlıyor. Kerem’in biriyle buluştuğunu gören Ayşe, deliye dönüyor. Peki Kerem’in gizli gizli buluştuğu bu kişi kim? 

Afili Aşk yeni bölümüyle Çarşamba 20.00’de Kanal D’de izleyebilirsiniz.

Peki Afili Aşk’ın 4 Aralık Çarşamba günü yayınlanan 25.bölümünde neler yaşanmıştı? Yeniden hatırlayalım:

Kerem, gözlerini Ayşe’den alamıyor! Afili Aşk yeni bölüm fragmanında Yelda ve Ceyda’nın iş birliği bu defa sekteye uğruyor. Özel bir davet için hazırlanan Kerem, gecenin sonunda Ceyda ile vals yapacağını öğrenir. Bu planın ise annesinin başının altından çıktığını anlayınca tepkisini ortaya koyar.

Bu olanları öğrenen Ayşe de duruma kayıtsız kalamaz ve Kerem’e o gecede eşlik etmek için özenle hazırlanır. Tam geceyi terk etmek üzereyken Ayşe’yi gören Kerem gözlerine inanamaz. Ayşe’nin güzelliği Kerem’i büyüler!