SON DAKİKA
19 Ağustos 2019 17:57

SON HABERLER

Afili Aşk dizisinde Çağlar Ertuğrul ve Burcu Özberk sektöre büyük mesaj verdi!

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Kanal D ekranında izleyicilerle buluşmakta olan Afili Aşk dizisinin reyting başarısının altında yatan neden aslında herkesin malumu…

Çağlar Ertuğrul ve Burcu Özberk, rollerine çok iyi oturdu ve uyumlu bir ikili oldu. Dizinin hikayesi de çekici olunca aşı tuttu ve Afili Aşk, normal sezonda da devam edebilecek kalitede bir yapım haline geldi.

Afili Aşk dizisi aslında bir konuda kafa karışıklığını da giderme adına iyi bir örnek…

“Hani başrol oyuncularının kim olduğunun o kadar da önemi yok, senaryo her şey” tezini savunan, ismi duyulmamış oyuncuların bile iyi bir senaryo ile herkes tarafından kabul göreceğini düşünenler var.

Bu görüş son dönemde öne çıkmaya başlamıştı. Başrol oyuncularının gözde isimlerden seçilmesinin çok da etkili olmadığı, birbiri ardından biten ünlüler geçidi havasındaki dizilerden sonra daha da çok dillendirilmişti.

Ancak Afili Aşk dizisi bu tür düşüncelerin karşısına adeta dikildi…

Karakterlere uygun oyuncu seçildiğinde, başrol oyuncularının uyumu başarılı olduğunda, ilgi de çekecek bir senaryo da varsa reytingin gelmesinin hiç de zor olmadığını Afili Aşk gösterdi.

Kanal D, uzun süredir diziler konusunda şanssızlıkları üst üste yaşayan bir kanal. Ancak Çağlar Ertuğrul ve Burcu Özberk’in enerjisi kanalı da bir hayli umutlandırdı.

Bu noktada Afili Aşk’ın başarısındaki en büyük pay başrol oyuncularında.

Hem Çağlar Ertuğrul hem de Burcu Özberk, rolleri için büyük çaba harcıyor.

Hayranları ile doğru bir şekilde iletişime geçiyor, ayrıca dizinin başarısı için fedakarlıklardan da kaçınmıyor.

Komedi rollerini oynayabileceğini gösteren Çağlar Ertuğrul, farklı düşünenleri çok yanıltmıştı.

Burcu Özberk de kendisine biçilen rolü olması gerektiği gibi canlandırıyor.

Sonuçta da Afili Aşk dizisi hem reyting başarısı hem de sosyal medya yansıması ile ekrana ve dijital platformlara damgasını vuruyor.

İlgili Haberler