Ana sayfa Dizi Haberleri Afişte var ama henüz ortaya çıkmadı! Dünyayla Benim Aramda’nın akıbetini değiştirecek!

Afişte var ama henüz ortaya çıkmadı! Dünyayla Benim Aramda’nın akıbetini değiştirecek!

tarafından zk zk

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Haziran ayında Türkiye’deki izleyici ile buluşan Disney Plus’ın ikinci yerli dizisi Dünyayla Benim Aramda, 14 Eylül’de abonelerle buluşmuştu. Başrollerinde Demet Özdemir, Buğra Gülsoy ve Hafsanur Sancaktutan’ın yer aldıkları dizi, uzun süre bu üç isimle anılmıştı.

Ancak dizinin gösterimine kısa bir süre kala afişin ortaya çıkması ile birlikte dizinin oyuncularından Metin Akdülger’in de hikayede kilit bir rolde olduğu anlaşıldı. Afişte Sancaktutan, Özdemir ve Gülsoy ile birlikte yer alan Akdülger’in başrollerden biri olduğu ve hikayede dikkat çeken bir role imza atacağı da görüldü.

Aylar boyunca çekimleri devam ederken diziyle ilgili hemen hemen hiç bir bilginin sızmaması da afişin böylesi dikkat çekmesinde etkiliydi. Oyuncuların gizlilik sözleşmesi yaptıkları, Demet Özdemir’in tüyo vermemek için çırpınırken ‘anlatamam yasak var’ sözleriyle de biliniyordu.

Hikaye ve dizi hakkında çok fazla bilgiye ulaşılamazken, çekimlerden de hemen hemen hiç fotoğraf sızmamıştı. Merakla beklenen dizi nihayet 14 Eylül’de izleyici ile buluştu. İlk iki bölümün ardından Çarşamba akşamları yeni bölümleri yayınlanmaya başladı.

Afişte var ama henüz ortaya çıkmadı! Dünyayla Benim Aramda'nın akıbetini değiştirecek! 8

Şu ana kadar 3 bölümü yayınlanan dizi, her hafta tıpkı televizyonda olduğu gibi bölüm bölüm yayınlanacak. Hikayede Hikayede Demet Özdemir İlkin, Buğra Gülsoy Tolga ve Hafsanur Sancaktutan da Sinem karakterlerine hayat veriyorlar. Metin Akdülger’in ise diziye 5. bölümde dahil olacağı ifade ediliyor.

Kadrosunda ayrıca İbrahim Selim, Melisa Döngel, Ali Yoğurtçuoğlu ve Zerrin Tekindor’un da yer aldığı Dünyayla Benim Aramda dizisinde, Metin Akdülger’in oynadığı karakterin ortaya çıkması ile birlikte dengelerin de değişeceği ve yeni oyunlar kurulacağı tahminleri yapılıyor! İki kadın ve iki erkek arasında geçen bu oyun, aşk, aldatma ve entrika üzerine kurulu dizi, 8 bölüm olarak çekildi.

Afişte var ama henüz ortaya çıkmadı! Dünyayla Benim Aramda'nın akıbetini değiştirecek! 9

Dizide Metin Akdülger’in Kenan karakterine hayat vereceği ifade edilmekte. Sevgilisi Tolga’nın kendisine olan aşkını sınamak için Sinem ile işbirliği yapan İlkin’in hayatına Kenan girecek. Tesadüfen gelişen bu ilişkinin nerelere gideceği merak konusu. Kenan’ın o zamana kadar ilişkilerde yaşananları, iyileştirme gücüyle başka bir yöne doğru kaydıracağı belirtiliyor hikayede.

Demet Özdemir’in Metin Akdülger ile dizideki hikayesi merakla beklenirken oyuncu, yaptığı bir paylaşımla dikkatleri çekti. Metin Akdülger ile çekilen bir fotoğraflarını instagram sayfasından paylaşan oyuncu, “Asla poz veremediğimiz bir an” notunu düştü.

Metin Akdülger, diziyle ilgili yaptığı açıklamada “Heyecanlıyım. Ben biraz sonra dahil oluyorum proje ama daha çok işin heyecanı için heyecanlıyım. Nasıl bir sonuç çıktığı için heyecanlıyım. Kenan biraz parçalı bulutlu bir karakter. Biraz sırları olan birisi ve hayatını kendi sırları üzerinden insanları iyileştirmeye adamış birisi” bilgisini vermişti…