SON DAKİKA
19 Mayıs 2019 20:16

SON HABERLER

Ağlama Anne 8. yeni bölümünde Zeynep öldü mü? Polislerin getirdiği kötü haber ne?

Ağlama Anne dizisinin 7. yeni bölümü atv ekranında izleyicilerle 18 Kasım Pazar akşamı buluştu. Birce Akalay, Özlem Yılmaz ve Cansel Elçin’in başrolünde yer aldığı dizinin 7. bölümünde yine dikkat çeken sahneler vardı. Adnan’ın taşları yerinden oynatan açıklaması herkesin hayatını altüst etti. Duydukları karşısında artık kime güveneceğini bilmeyen Zeynep, Mert’e sığındı.. Özlem, boş bulduğu alanda planlarını gerçekleştirirken, Zeynep ise kayıplara karıştı. Dizinin 8. yeni bölümünden ilk görüntüler de paylaşıldı. Yine heyecan dolu sahneler izleyicileri bekliyor. Özlem, Zeynep’e ne yaptı? Özlem babasına “Bana, ben çok kötü bir şey yaptım” diye itirafta bulunuyor.  Eve gelen polislere ise kapıyı Damla açıyor. Zeynep’e ne olduğu bilinmiyor ama Dalma’nın bayılması pek iyiye işaret değil. Akıllara acaba Zeynep öldürüldü mü? sorusu geliyor.

25 Kasım Pazar günü izleyicilerle atv ekranında buluşacak olan Ağlama Anne dizisinin 8. bölümünden ilk görüntüleri videodan izleyebilirsiniz.

Ağlama Anne 7. bölümde neler yaşandı? Detaylar şöyle:

Hasan, ilk defa vicdanının gözleriyle Alev’e bakar. Damla, kızı için ilk defa güvenli bildiği yuvasından, alanından çıkar. Alev’le yakınlaşan Damla, Adnan’la kopma noktasına gelir; Adnan, çevrelerinde olduğu sürece belanın peşlerini bırakmayacağına inanır. Ali Osman içinse Alev’in gönlünü kazanabileceği büyük bir yarış başlar. Genç bir kızın hayatı; kimileri için zafere giden yol olurken kimilerinin de nefesini keser. Zeynep’in ortadan kalkmasını isteyenler mi yoksa ona can olmak isteyenler mi galip gelecektir? Peki ya Zeynep’in gerisinde bıraktığı küçücük bir ipucu olayların çözülmesini sağlayacak mı?

Ağlama Anne her Pazar 20.00’de atv’de!

Yapım: Süreç Film
Yönetmen: Feride Kaytan
Yapımcı: Ali Gündoğdu – İnci Gündoğdu
Genel Koordinatör: Akın Topuz
Proje Tasarım – Hikaye: Esin Gök
Senarist: Serdar Oğuz

Oyuncular: Birce Akalay (Alev), Özlem Yılmaz (Damla), Cansel Elçin (Adnan), Sezin Akbaşoğulları (Özlem), Selim Bayraktar (Ali Osman), Ekin Mert Daymaz (Mert), Aslıhan Malbora (Zeynep), Turgay Kantürk (Çetin), Nihal Koldaş (Necmiye), Hüseyin Soysalan (Hasan), Lila Gürmen (Nedret), Burcu Gönder (Aydan), Ali Ersan Çebişli (Sabit), Osman Wöber (Nevzat), Mine Kılıç (Cansu), Gurur Aydoğan (Özgür), Oktay Gürsoy (Tolga), Semra Dinçer (Kevser), Pelinsu Çiçeli (Pınar), Nisa Sofia Aksongur (Alya)

İlgili Haberler