Ana sayfa Dizi Arşivi Aldatmak dizisinde kim hangi karakteri canlandırıyor?

Aldatmak dizisinde kim hangi karakteri canlandırıyor?

tarafından ker_def

Yapımını TIMS&B Productions’ın, yapımcılığını Timur Savcı ve Burak Sağyaşar’ın gerçekleştirdiği, atv ekranında yeni sezonun en iddialı projelerinden biri olan ‘Aldatmak’ dikkat çeken bir oyuncu kadrosuna sahip. ‘Aldatmak’ dizisi perşembe akşamları atv’de yayınlanıyor.

Yönetmenliği Murat Saraçoğlu’na, senaryosu usta kalem Yıldız Tunç’a ait olan ‘Aldatmak’ çarpıcı hikayesiyle  büyük merak uyandırdı. Yenersoy ailesi içerisindeki çatlakları gün yüzüne çıkaracak olan dizide Vahide Perçin’in canlandırdığı ‘Güzide’ karakterinin ailesiyle karşı karşıya gelmesi ekrana yansıyacak. Çarpıcı hikayesiyle birlikte efsane kadrosuyla çok konuşulacak dizinin karakterleri ve detaylar şöyle:

Aldatmak dizisinde kim hangi karakteri canlandırıyor? 10

GÜZİDE YENERSOY (VAHİDE PERÇİN): Güzide, ailesine düşkün ancak yer yer mesafeli ve soğuk olabilen, bastığı yeri titreten, katı, kuralcı, doğrularından asla sapmayan bir aile mahkemesi hakimidir. Adliyedeki otoritesini evde de sürdürmektedir. Otuz yıldır Tarık’la evli olan, ailesine karşı hemen hiçbir konuda taviz vermeyen, doğru yolu kendisinin bildiğine inanan Güzide’nin Oylum ve Ozan adında iki çocuğu vardır. Ailesi ve hayatıyla ilgili doğru bildiğini zannettiği tüm gerçekler, tek bir tesadüfle yerle bir olacaktır.

Aldatmak dizisinde kim hangi karakteri canlandırıyor? 11

ALİ SEZAİ OKUYAN (ERCAN KESAL): Sezai, Nevşehir ve Ankara’da hukuk büroları olan çok başarılı bir avukattır. Şiir ve edebiyat düşkünü, eşiyle ayrı, iki çocuk sahibi bir babadır. Güzide ve Tarık ile okuldan arkadaşlardır. Zamanında çok yakın bir dostlukları olsa da Güzide ve Tarık sevgili olunca gruptan uzaklaşmıştır. Otuz yıl sonra Güzide’yle yolu tekrar kesişince hayatında yepyeni bir sayfa açılacaktır.

Aldatmak dizisinde kim hangi karakteri canlandırıyor? 12

TARIK YENERSOY (MUSTAFA UĞURLU): Güzide’nin kocası Tarık, işinde başarılı, kendine ait bir hukuk bürosu olan karizmatik bir avukattır. Güzide’yle aralarında gözle görülür bir problem olmasa da evliliklerinde yılların getirdiği bir yorgunluk vardır. Tarık, ailesinden yıllardır çok büyük bir sır saklamaktadır ve bu sırrın açığa çıkmasıyla hayatı alt üst olacaktır.

Aldatmak dizisinde kim hangi karakteri canlandırıyor? 13

OLTAN KAŞİFOĞLU (CEM BENDER): Tarık’ın hem yakın arkadaşı, hem müvekkili, hem de akıl hocası Oltan, inşaat şirketi sahibi, çok varlıklı, eski usül bir iş insanıdır. Mafya olmasa da kanunsuz işler yapmaktan da zor duruma düşen insanları kullanmaktan çekinmez.

OZAN YENERSOY (YUSUF ÇİM): Tarık ve Güzide’nin oğlu Ozan, her şeyin en iyisinde gözü olan genç bir inşaat mühendisidir. Çok çalışıyor olmaktan şikayetçidir ve bir an önce zengin olmak, lüks bir hayat yaşamak ister. Kolay yoldan istediği hayata kavuşma hevesi başına büyük dertler açacaktır.

TOLGA KAŞİFOĞLU (CANER ŞAHİN): Oltan Kaşifoğlu’nun oğlu Tolga, güvenlik yazılımları konusunda uzman, start-up şirketi sahibi, yakışıklı, yeni nesil bir iş insanıdır. Çok para kazanmakta, çok iyi harcamakta ve çok iyi bir hayat yaşamaktadır. Aşk hayatında istikrarlı olmasa da gerçek aşkla karşılaştığında hayatı bambaşka bir yöne gidecektir.

OYLUM YENERSOY (FEYZA SEVİL GÜNGÖR): Güzide ve Tarık’ın güzel ve zeki kızları Oylum, annesinin ısrarları sonucu tıp fakültesine yazılmıştır ancak en büyük hayali dünyaca ünlü bir dansçı olmaktır. Oylum, ailesinden birçok şeyi saklamak pahasına dahi hayallerinin peşinden koşabilecek cesarete sahiptir ancak işler hiç de planladığı gibi gitmeyecektir.

YEŞİM DENİZEREN (ASENA GİRİŞKEN): Antalyalı, liseden terk, küçük bir kasabada büyümüş, domestik, sıcak bir kadındır. Öykü adında beş yaşında bir kızı olan Yeşim, yaşamının yalanlarla örülü olduğundan habersiz, mutlu ve düzenli hayatından memnundur.

ÜMİT ÖZGÜDER (CEM SÜRGİT) Güzide’nin kimyager kardeşi Ümit, neşeli, esprili, hafif fırıldak, evli ve bir kız çocuk sahibidir. Küçük hesaplar peşindedir ancak bunu rahatsız edici boyutlara taşımadan yerini bilir. Güzide onun için bir abladan ziyade hep bir anne olmuştur.

NAZAN TOKLUCA (MELTEM BAYTOK): Güzide’nin üniversiteden yakın arkadaşı Nazan, Güzide gibi hakimdir. Güzide’nin bazen akıl verdiği, bazen de akıl aldığı en yakın arkadaşı, sırdaşıdır. Adeta aileden biri olan Nazan, hiç evlenmemiştir, Ozan ve Oylum’un da manevi teyzesidir.

Genel Hikaye: Güzide, ailesine düşkün ancak yer yer mesafeli ve katı, bastığı yeri titreten, kuralcı, doğrularından asla sapmayan bir aile mahkemesi hakimidir. Adliyedeki otoritesini evde de sürdürmektedir. Otuz yıldır Tarık’la evli olan, ailesine karşı hemen hiçbir konuda taviz vermeyen, doğru yolu kendisinin bildiğine inanan Güzide’nin Oylum ve Ozan adında iki çocuğu vardır. Ailesi için yıllardır seve seve büyük fedakarlıklarda bulunduğu için ailesinin de hakimi olmayı kendisine hak görmektedir. Tüm bu katılığının arkasında ailesine ve çocuklarına karşı çok büyük bir sevgi beslemektedir. Ancak ailesi ve hayatıyla ilgili doğru bildiğini zannettiği tüm gerçekler, bir tesadüf sonucu ansızın yerle bir olacaktır.