SON DAKİKA
7 Aralık 2022 06:29

SON HABERLER

Alev Alev dizisinde Ömer ile Rüya’nın iddialaşmasını kim kazanacak?

Perşembe akşamlarının sevilen dizilerinden Alev Alev, izleyicilerle 12. yeni bölümü ile bu akşam buluşacak. Çok iyi bir uyum yakalayan Dilan Çiçek Deniz ile Cihangir Ceyhan ikilisinin yine etkileyici sahnelerle yer alacağı dizide, Ömer ve Rüya karakterlerinin iddialaşması da renkli anları beraberinde getirecek. Dizide Cihangir Ceyhan’ın şarkı söyleyeceği yeni bölüm yine büyük ilgi çekecek.

Yönetmenliğini Ahmet Katıksız’ın üstlendiği, senaryosunu Burcu Görgün’ün yazdığı dizinin kadrosunda başarılı oyuncular Demet Evgar, Hazar Ergüçlü, Dilan Çiçek Deniz, Cem Bender, Berkay Ateş, Cihangir Ceyhan, Berker Güven, Toprak Can Adıgüzel ile usta oyuncu Zuhal Olcay buluşuyor.

Alev Alev bu akşam 12. bölümüyle ekrana gelecek. Cemre, boşanma davasının ilk duruşmasında Çelebi’nin sürprizi ile karşılaşır. Tarihi eserleri bulamadıkları her dakika, Kayabeyli Ailesi için çember daralırken, Çelebi riskli ama zekice planını devreye sokar.

Rüya ve Ömer aşklarını eğlenceli ama bir o kadar da zor bir iddia ile sınarken, ilişkileri bu iddia sonucu daha derin bir boyuta adım atacaktır. Ozan tefeciye olan borcuna karşılık, gururunu bir kenara bırakacağı bir karar vermek üzeredir. Cemre ise kızı Güneş’le ilgili aldığı ani haberle, kendini zor bir seçimle karşı karşıya bulur.

Alev Alev, bu akşam saat 20.00’de yeni bölümüyle Show TV’de!

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler