SON DAKİKA
19 Eylül 2019 20:21

SON HABERLER

Aliço ölmemiş! Finalde şoke eden gelişme! Çukur 2.Sezon 34.Bölüm

Show TV’de 2. sezon 34. bölümüyle sezon finali yapan Çukur dizisinde, izleyenleri sevindiren bir gelişme yaşandı.

Aras Bulut İynemli, Erkan Kolçak Köstendil, Necip Memili ve Ercan Kesal’ın başrolünde oynadıkları dizide, Yücel’in kurduğu tuzakla öldüğü sanılan Aliço ortaya çıktı.

Aliço’nun onu takip edenler tarafından kurtarıldığı öğrenilirken, götürüldüğü evdeki durumu dikkat çekti. Takım elbise giyen Aliço’nun, ekmek parçalarıyla Çukur’un işaretini çizmesi, dizinin final sahnesi oldu.

O anları videodan izleyebilirsiniz…

2. Sezon 34. Bölüm Özet:

Koçovalılar arka arkaya yaşadıkları acı kayıpların ardından Akın Koçovalı’nın hapishaneden çıkmasıyla büyük bir mutluluk yaşayacak. Ancak Akın’ın aileye gelişi beraberinde pek çok soru işaretini de yaratacak.
Azer ve Timsah’la işbirliği yapan Yücel, Koçovalıları yok etmek için elinden geleni yaparken Yamaç, sürpriz planıyla Yücel’e karşı bir adım önde olacak. Çukur’un, İstanbul’un her bir köşesine yayılacağı bölümde görülen yeni bir siyah zarf ise tansiyonu yükseltecek.
Bölümün finalinde yaşanan sürpriz gelişmeler ‘Çukur’u, hiçbir şeyin eskisi gibi olmayacağı yepyeni bir döneme sürükleyecek. Geçtiğimiz sezon finalinde herkesin terk etmek zorunda kaldığı Çukur’da bu sefer kimlerin kalacağı, kimlerin gideceği ise büyük merak uyandıracak.

İlgili Haberler